Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Płyta Whirlpool ACM 848 BA - Jakie napięcie zasilania

thomas-cs 15 Feb 2016 13:35 2523 9
    thomas-cs
    Level 14  
    Jakie napięcie zasilające jest tej płyty? Wszędzie na stronach podają, że 230V, ale w instrukcji w internecie znalazłem że może być 3-fazowe 400V. czy ktoś może potwierdzić dokładnie?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Loker
    Level 39  
    Jeśli Ci instalacja wytrzyma 8kW (w co szczerze wątpię) to możesz podłączyć pod jedną fazę. Jeśli nie - to pod dwie fazy. Sposoby podłączenia płyty w instrukcji.
    thomas-cs
    Level 14  
    Chcę podłączyć pod 3 fazy bo taką mam instalację. Tylko na stronach sklepów napisane jest tylko 230 V dlatego obawiałem się, że jest to tylko 1 fazowa płyta. A do instrukcji mogę zajrzeć jak kupię, a jeszcze tego nie zrobiłem.
    Borutka
    Level 29  
    Najczęściej jest zasilanie 2N 230V, czyli dwie pary kabli na 230V plus kable żółte. I wykorzystujemy dwie fazy, bo dla jednej byłoby za duże obciążenie.
    Ale tu nie ma miejsca na gdybanie. Jeżeli masz wątpliwości, zamów usługę elektryka
    thomas-cs
    Level 14  
    A czy zrozumiałeś moje pytanie? Bo "najczęściej" to odpowiedzi nie dotyczą pytania. Usługi elektryka nie potrzebuję bo mam wiedzę i uprawnienia do podłączenia płyty. Pytanie mam tylko czy płyta ma możliwość podłączenia innego niż 1 faza, bo takowej informacji nie mogę znaleźć, (a instrukcji nie mam bo sprzęt dopiero chcę kupić, a chcę kupić przez internet więc na miejscu nie mogę sprawdzić), a w opisach jest tylko 230V.
    I bardziej zależy mi na odpowiedziach od osób, które płytę mają albo widziały albo wiedzą na 100% że można lub nie można.
    Loker
    Level 39  
    Google -> "Whirlpool ACM 848 ba manual", bodajże drugi wynik.
    thomas-cs
    Level 14  
    W pierwszym poście napisałem, że instrukcję znalazłem ale mówi ona co innego niż opisy na stronach. Dlatego chciałem się upewnić od kogoś kto ma taką płytę albo ją widział. Z google umiem korzystać.
    esem
    Level 17  
    Sprzęt AGD do zastosowań domowych na 400V? Zapomnij.
    Zawsze łączenie w gwiazdę nigdy trójkąt. Ta płyta też jest pewnie przewidziana do zasilania 2x230V.
    Loker
    Level 39  
    Co tu jest niejasnego?
    Płyta Whirlpool ACM 848 BA - Jakie napięcie zasilania

Quote:
    Usługi elektryka nie potrzebuję bo mam wiedzę i uprawnienia do podłączenia płyty
    - szczerze wątpię sądząc po zadawanych pytaniach.
    thomas-cs
    Level 14  
    Szczerze wątpię w twoje wątpienie i kompetencje, skoro nie rozumiesz co inni piszą (i to w pierwszym poście). Wyraźnie napisałem, że instrukcję którą wkleiłeś widziałem. Myślę, że dalsza konwersacja nie ma sensu. temat zamykam