Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG Ultra HD - Czy do TV Ultra HD podłącze konsolę PEGASUS?

Pods_scriptum 16 Lut 2016 20:54 1668 13
  • #1 16 Lut 2016 20:54
    Pods_scriptum
    Poziom 3  

Witajcie. Mam problem. Postanowiłem kupić właśnie starą konsolę, jednak nie mam pojęcia jak ją podłączyć. Czytałem trochę na forach i podobno jest możliwość podłączenia przez chinch/euro ale z tego co widzę nie mam takiego wejścia/wyjścia, poza tym posiadanie złącza Euro nie zawsze gwarantowało odpalenie konsoli.
    Poniżej wysyłam wyjścia jakie posiadam.
    Bardzo proszę, pomóżcie... czy istnieje jakiś sposób połączenia konsoli za pomocą jakiś przejściówek z wejściami jakie posiadam???

https://obrazki.elektroda.pl/6031483300_1455652458.jpg

0 13
  • Pomocny post
    #2 16 Lut 2016 21:12
    MrMajst3r
    Poziom 22  

Możesz podłączyć konsolę przez EURO lub composite. Potrzebujesz jednak oryginalnych przejściówek podłączanych do złącz IN AV1 (EURO) lub IN AV2 (composite).

1
  • #4 16 Lut 2016 21:33
    Pods_scriptum
    Poziom 3  

Wejście antenowe jest. Mr majst3r jakie przejściówki potrzebuję. Czy mógłbyś podesłać linki??

0
  • #6 17 Lut 2016 08:46
    Pods_scriptum
    Poziom 3  

Dziękuje. A macie jakieś doświadczenie z próbami podłączenia takiego sprzętu? Czy jeśli jest możliwość podłączenia to czy zawsze działa??

0
  • #7 17 Lut 2016 10:20
    dzony92
    Poziom 19  

LG Ultra HD - Czy do TV Ultra HD podłącze konsolę PEGASUS?

Taka przejściówka powinna załatwić sprawę.

1
  • Pomocny post
    #9 17 Lut 2016 23:27
    HD-VIDEO
    Poziom 37  

Takie telewizory dalej mają złącze EURO, z tym że jest podłączane na przejściówce, która jest dołączana do telewizora (będzie to wejście AV1) wiec wyżej zaproponowana jest właściwa przejściówka.

Pegzausa można podłączyć także pod wejście Antenowe ale będą problemy z uzyskaniem stabilnego obrazu i dźwięku przy tych telewizorach; ale można spróbować.

Poza tym tam na obudowie jest złącze opisane jako IN AV2 (tez podłącza się poprzez kable dostarczone z telewizorem), a tam są oba wejścia do podłączenia konsoli bez żadnych przejściówek

0
  • #10 13 Kwi 2016 22:20
    inpex
    Poziom 9  

Mam dokladnie taki sam tv kupilem przejsciowke rca chinch i jest tylko dzwiek obrazu niema w konsoli mam tylko 2 wyjscia chinch tego 3 AV niema. Ma ktos pomysl jak to podlaczyc zeby smigalo?

0
  • #11 13 Kwi 2016 23:53
    dzony92
    Poziom 19  

inpex napisał:
    w konsoli mam tylko 2 wyjscia chinch

Jedno od obrazu drugie pewnie od dźwięku mono. Więc podłącz żółty wtyk do obrazu, czerwony do dźwięku.

0
  • #12 14 Kwi 2016 00:25
    inpex
    Poziom 9  

Podlaczalem zamienialem miejscami cimche i nic nawet innym cinchem podlaczalem bo myslalem ze ten w zestawie jest walniety i nic. Tylko sam dzwiek.

0
  • #13 14 Kwi 2016 11:57
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

inpex napisał:
    Podlaczalem zamienialem miejscami cimche i nic

Co nic, co podłączałeś, do czego, w jaki sposób? - zdjęcie, opis, zdjęcie kabli - cokolwiek.

0
  • #14 14 Kwi 2016 22:44
    inpex
    Poziom 9  

Problem rozwiazany walniete cinche co byly w komplecie z gra. A pozatym trzeba kupic przejsciowke cinch scart i podlaczyc do wejscia rgb av1 za pomoca kabla dolaczonego do tv czyli scart rgb i wszystko dziala jak powinno.

0