Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Usuwanie wirusów z tabletu Apple Air 2 i dysku google

16 Feb 2016 22:40 1056 9
  • Level 4  
    Witam,
    Szukam pomocy, iż na tablecie Apple Air 2 nie mam żadnego programu antywirusowego i zgrywam z niego zdjęcia i filmy za pomocą dysku google. Na laptopie z Windows XP i przeglądarki Google Chrome gdy chcę pobrać plik wyświetla się "Niepowodzenie - Zabroniony". Próbowałem z drugiego konta Google, gdzie na początku pobierało się bez problemu to po wgraniu zdjęć z tabletu pojawił się ten problem i teraz nie mogę już żadnego pliku pobrać. Na kompie używam Baidu Antywirus.
    Proszę o pomoc.
  • Moderator of Programming
    Taki komunikat nie ma raczej nic wspólnego z wirusem. Poza tym, chyba nie sądzisz, że jeżeli tak hermetyczny system jak iOs nawet wpuści jakiegoś wirusa, to będzie on także wirusem na PC?
    Pomyśl raczej nad ustawieniami Google Drive, np. przekroczeniem pojemności albo transferu.
    Zainstaluj sobie aplikacje do DropBox-a, Box.com albo jeszcze coś innego i za ich pomocą przeprowadź transfer ponownie.
  • Level 4  
    Dzięki.
    Za pomocą apki na Windowsie udało się, a odnośnie tabletu to nie ma żadnego problemu z złapaniem wirusa i nie trzeba nic instalować?
  • Level 4  
    Mam jescze taki problem odnośnie starego kompa. Od jakiegoś dłuższego czasu w przeglądarce Google Chrom nie można nic wyszukać za pomocą goggle i jest to też strona startowa. Wpisując cały adres stron (np: www.elektroda.pl) działa poprawnie. Na przeglądarce Internet Exploer też jest ten sam problem. Program antywirusowy to Avast 2015, ale w zeszłym roku juz były problemy.
  • Level 4  
    Przeskanowałem Avastem podczas uruchamiania komputera, ale nic nie dało.
  • Level 4  
    Dalej brak internetu. Usunął 21 zagrożeń 2 raz skanowałem i z tego jest screan. w Avaście za nic nie da się tego włączyć. Po wejściu w skanowanie -> skan całościowy pokazuje, że w twojej sieci wystepują pewne problemy, działanie twojego komputera wciąż wymaga optymalizacji, ale nie moge tego zrobić bo nie zaktualizuje się Flash Player pluging.