Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba 42SL863 - Aktualizacja oprogramowania

19 Lut 2016 23:49 1665 6
  • Poziom 11  
    Witam nabyłem ostatnio Tv Toshiba 42SL863 Seria No : 69N02053 i mam oprogramowanie Toshiba 2011 19.2.49.236 Nov 9 2011 - 13:55:01 FW:14. Nie wiem czemu mam problem z pobraniem nowego oprogramowania bezpośrednio z internetu i poszukałem na stronach Toshiby i znalazłem swój model tv 42SL863 lecz dodatkowo przy modelu są dopisane litery B lub F , G ,N , R . Na moim tv nie mam żadnej z tych liter i nie wiem które oprogramowanie mam pobrać. Chciałbym sam pobrać oprogramowanie i uaktualnić przy użyciu USB. Cały ten zabieg chcę zrobić ponieważ mam problem z odbiorem YouTube na tv i mam nadzieje że może mi to pomoże. Może ktoś mi podpowie z tym oprogramowaniem ewentualnie jak uaktualnić You Tube XL na tv
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jeżeli któryś z softów nie będzie pasował to tv go nie przyjemnie, jedynie dobry zaskoczy.
  • Poziom 11  
    A jak myślisz czy to pomoże coś w sprawie odbioru you tube ? Bo gdy chcę uruchomić mam komunikat -
    You Tube XL jest już nie dostępny.
    Aby uzyskać więcej informacji otwórz na komputerze stronę http://www.youtube.com/help_xl.
    Okazuje się ze ta strona jest już nie dostępna i nie bardzo wiem jak temu zaradzić ?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jeżeli tv ma już kilka lat to możliwe że Youtube zostało wyłączone dla tego tv, Samsung też tak zrobił dla tv z przed kilku lat.
  • Poziom 11  
    Aktualizacja się powiodła jak najbardziej :D Ale you tube nie działa nadal chyba jest tak jak piszesz starszy model :cry: Czy jest na to jakieś rozwiązanie czy raczej można o tym zapomnieć ?
  • Poziom 39  
    Możesz sobie kupić coś takiego jak Dongle Android, wpinasz go pod wejście HDMI w tv i masz smarta jak w najnowszych tv .
  • Poziom 11  
    Ok super dziękuje za pomoc !