Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zamieścić kilka filmów na YouTube?

20 Lut 2016 09:46 1140 6
  • Poziom 11  
    Chciałem zapytać się czy mogę na jednym koncie założyć więcej stron internetowych YouTube, a na każdym z nich zamieścić inny film, po to aby pod każdym filmem internauci mogli dokonywać wpisów tyczących się tylko danego filmu.
    Z tego co się doczytałem to każde uruchomienie konta YouTube wymaga podanie numeru telefonicznego by sms-em za pomocą kodu uruchomić swoje konto. Przypuśćmy że ja chciałbym założyć 7 osobnych stron YouTube, zatem czy musiałbym zakładać aż 7 osobnych kont i 7 razy wysyłać sms-y, i przechodzić cały proces? A może nawet musiałbym mieć 7 osobnych emaili?
    Bardzo proszę o informacje na ten temat.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Na jednym koncie możesz utworzyć kilka różnych kanałów. W ustawieniach masz opcję "utwórz kanał".
  • Poziom 11  
    goldi74 napisał:
    Na jednym koncie możesz utworzyć kilka różnych kanałów. W ustawieniach masz opcję "utwórz kanał".

Wielkie dzięki Goldi74, ale czy z tymi kanałami nie jest tak że wszystkie one znajdują się na jednej stronie internetowej? Mnie zależy aby każdy mój film mógł posiadać osobną stronę, po to aby wszyscy użytkownicy mogli wypowiadać się tylko na temat tego jednego filmu który znajduje się na danej stronie internetowej. Jeśli będę miał 7 filmów to chciałbym też mieć 7 osobnych stron internetowych. Czy utworzenie różnych kanałów pozwoli mi na to?
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    mirini napisał:
    goldi74 napisał:

Wielkie dzięki Goldi74, ale czy z tymi kanałami nie jest tak że wszystkie one znajdują się na jednej stronie internetowej? Mnie zależy aby każdy mój film mógł posiadać osobną stronę, po to aby wszyscy użytkownicy mogli wypowiadać się tylko na temat tego jednego filmu który znajduje się na danej stronie internetowej. Jeśli będę miał 7 filmów to chciałbym też mieć 7 osobnych stron internetowych. Czy utworzenie różnych kanałów pozwoli mi na to?

Dlaczego ? Nikt nie wie czy kanały są ze sobą połączone.
  • Poziom 11  
    Dziękuję Rtęciówka94a za cenne informacje. Chciałem jeszcze zapytać się czy w każdej chwili mam możliwość usunięcia na moim koncie YouTube, a w tym wypadku na jakimś jednym moim kanale, zarówno mojego filmu jak również całą stronę wraz z wpisami różnych internautów pod moim filmem? Chodzi o możliwość zlikwidowania całej zawartości jaka pojawiła się od czasu wysłania filmu na mojej stronie kanału YouTube.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    mirini napisał:
    Dziękuję Rtęciówka94a za cenne informacje. Chciałem jeszcze zapytać się czy w każdej chwili mam możliwość usunięcia na moim koncie YouTube, a w tym wypadku na jakimś jednym moim kanale, zarówno mojego filmu jak również całą stronę wraz z wpisami różnych internautów pod moim filmem? Chodzi o możliwość zlikwidowania całej zawartości jaka pojawiła się od czasu wysłania filmu na mojej stronie kanału YouTube.

Jasne, że tak. Jeżeli chodzi o prywatność to możesz na stronce kanału nie udostępniać wpisów, komentarzy itp. od innych osób.
  • Poziom 11  
    Dziękuję Rtęciówka94a za kolejne cenne informacje. Aby nie zaczynać osobnego wątku, zastanawiam się jeszcze jak to jest z tym zarabianiem na YouTube? Czy mam coś specjalnego ustawić w ustawieniach aby w przypadku gdy dużo ludzi będzie mnie odwiedzać na stronie móc coś zarabiać? A może zupełnie nic nie robić a z czasem gdy będę miał dużo odsłonieć zostanę przez kogoś poinformowany że przysługuje mi prawo do zarobku jakichś pieniędzy?