Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Liebherr CBNes 3967 rozszczelnienie, szukam serwisu

20 Lut 2016 12:25 1194 2
  • Poziom 1  
    Witam,
    Mam dwie lodówki jedna 2,5 roku, druga 4 letnia które są rozszczelnione, wszystkie kupione nowe. Serwis Liebherra proponuje po raz kolejny zakup nowej lodówki. Jak ktoś ma zamiar kupić Liebherra radzę się dwa razy dobrze zastanowić, ja uważam że nie warto. Czy jest jakiś serwis który może naprawić rozszczelnienie w tych lodówkach ? Rozumiem że lodówki do 3000 zł nie warto naprawiać, ale lodówkę za ponad 8000 jednak chyba warto. Czy ktoś zna serwis naprawiający takie awarie ?
  • Poziom 14  
    Napewno da sie naprawic,rozszczelnienie jest bardzo mozliwe ale trzeba zweryfikowac diagnoze, poniewaz mam podobny model kupiony po 4 latach za 200 zl jako ozeczone przez autoryzowany serwis rozszczelnienie i napisane cala a4 ekspertyzy totalnej bzdury,wystarczyla wymiana czujnika co prawda zapianowanego ale da sie go odnalesc
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam ten sam problem z lodówką CBNb 3913, serwis wypisał kwit, że lodówka nienaprawialna. Dystrybutor Liebherr-a proponuje zakup nowej lodówki po rabacie, ale i tak wychodzi drożej niż ta, która mam od 2,5 roku... Jaki może być koszt takiej naprawy i czy znacie kogokolwiek, kto by się jej podjął ? Wolę zapłacić kilkaset złotych za naprawę niż 4000 za nową lodówkę... Z góry dziękuję.