Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Microsoft Lumia 540 DS - Problemy z MMS'ami W T-mobile

kivoPL 20 Feb 2016 14:24 1326 2
 • #1
  kivoPL
  Level 9  
  Witam, mam pewien problem, od razu mówię, że jestem świeży w tych sprawach :D i jeśli założyłem temat w złym dziale to proszę o przeniesienie.
  A więc problem polega na tym, że kupiłem ostatnio (ok. 2 tygodnie temu) 2 Microsofty Lumie 540 DS. Jeden dla mnie i jeden dla mamy, wszystko śmiga i działa, dopuki dziś mój brat chciał wysłać mi MMS'a ze swoje samsunga, Przyszła mi wiadomość : "Pobierz multimedia (29 KB)", gdy na to klikam to przez ułamek sekundy wyświetla się :"Pobieranie multimediów..(29 KB)", zdjęcie się nigdzie nie zapisuje, z telefonem mojej mamy jest tak samo, oboje mamy włączoną usługę MMS (załączam ZDJ)
  Microsoft Lumia 540 DS - Problemy z MMS'ami W T-mobile
  W moim poprzednim samungu, tak samo w samsungu mojej mamy wszystko działało.
  A warto też dodać, że kiedy ja, czy moja mama próbuje wysłać MMS'a wyskakuje "Nie można wysłać wiadomości Ponów Próbę", oczywiście klikałem ponów próbę, ale to nic nie daje, wchodziłem na stronę T-mobile i na konfiguracje tych MMS'ów i internetu, ale niestety, t-mobile jest tak zacofany, że nawet nie ma tam do wyboru marki telefonu takiego jak microsoft, patrzyłem też w nokii, ale tam również niebyło tego modelu, ani z resztą żadnego z pod loga microsoftu. Co ciekawe internet z T-mobile na obu telefonach działa bardzo dobrze.
  Co mam robić?

  Pozdrawiam Miłosz.
 • #2
  kuuczoo
  Level 26  
  Witam
  A włączyłeś transfer danych komórkowych ("Ustawienia/Komórkowe+SIM")? Bez tego nie wyślesz ani nie odbierzesz MMS'a.
 • #3
  kivoPL
  Level 9  
  kuuczoo wrote:
  Witam
  A włączyłeś transfer danych komórkowych ("Ustawienia/Komórkowe+SIM")? Bez tego nie wyślesz ani nie odbierzesz MMS'a.

  Ehm.. Sam się dziwie ze jestem taki głupi :D
  Dane komórkowe miałem oczywiście włączone tylko... Telefon posiada Dual Sim, telefon kupowałem z allegro, i gratis do tych dwóch telefonów dostałem 2 startery z 2gb Internetu z nju, wiec mialem ustawione ze dane komórkowe mają być z nju :D
  Jak zmieniłem na t-mobile wszystko jest okej..
  Swoją drogą, da się utworzyć kafelkę ze skrótem do konkretnych ustawień ? bo np. Moja mama nie wiem po co ale korzysta z Sim extra, a w tym momencie musi wchodzić w ustawienia itd..