Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

t68i nie mozna sie czasem do mnie dodzwonic

atlantycki 20 Cze 2005 21:11 987 6
  • #1 20 Cze 2005 21:11
    atlantycki
    Poziom 18  

Kupilem na allegro z simlockiem na erę , pozyczylem sobie termiwymiatatora i zalatwilem sprawe z simlockiem wgralem oprogramowanie bo byly 4 locki , wszystko niby ok ale .. tak w 90 % jest ok , lecz czasem niemozna sie do mnie dodzwonic , bawilem sie telefonem kumpla i chcialem sobie puscic strzalke a tu w sluchawce abonent ma wylaczony telefon itd.. , sprobowalem ze stacjonarnego i to samo ..a zasięg w telefonie na wszystkie kreski , wylaczylem i wlaczylem telefon i wszystko bylo juz OK , czasem mi sie ktos skarzyl ze niemogl sie dodzwonic ale jakos nie moglem uwierzyc dopoki sam sie nie przekonalem , co to za usterka ? czy pomoze znowu wgranie programu czy sie telefonu pozbyc ? , wsumie to niewiem czy cos pokrzanilem sciagajac simlocka , czy juz zostal mi sprzedany uszkodzony.

• #2 20 Cze 2005 22:40
    krys1
    Poziom 23  

najpierw przywroc ustawienia fabryczne,jeszcze raz wgraj nowego softa jak to ci niepomoze to podgrzej transmitor.

• #3 21 Cze 2005 02:08
    atlantycki
    Poziom 18  

narazie przywrocilem ustawienia fabryczne , i zobacze czy cos pomoże - potem najwyzej pozycze kabel . Ciezko to bedzie sprawdzic bo ta usterka pojawia sie sporadycznie . Szkoda ze niemam wlasnego termiwymiatatora , moze jak stanieją na allego to se kupie :)

• #4 22 Cze 2005 19:01
    atlantycki
    Poziom 18  

zauwazylem ze , z zadzwonieniem do kogos tez mam czasem problem za ktoryms razem dopiero łapie ,a po restarcie telefonu od razu , kabel juz w drodze hehe to sie pobawie . A jak to jest z kompatybilnością oprogramowania - w tej chwili mam jakis starszy soft EMEA1 13 - moze 15 bedzie OK ?

• #5 30 Cze 2005 15:56
    rkonik
    Poziom 12  

Miałem taki sam problem ale wyszedłem z niego dosyć łatwo.
    Też nie mogli sie do mnie dodzwonić ani ja do innych więc któregoś dnia walnołem tym telefonem tak mocno o ścianę że powstały dziury telefon się nie rozpadł to byłem zadowolony :) Brawo dla producenta za takie telefony. Od tamtej pory nie mam problemu z połączeniem.

• #6 30 Cze 2005 16:09
    kaczorele
    Poziom 14  

tez mam taki telefon i czasem tak jest ze nie mozna sie do mnie dodzwonic i ja sam nie moge do kogos , jak tak jest to czyszcze caly telefon w srodku delikatnie spirytusem i anten ke (w naklejce ) powiem ze u mnie to pomaga

• #7 01 Lip 2005 01:49
    ms_tech
    Poziom 15  

Moze powiem co pomaga na 100% , wymiana HOMEROSA I PA w komplecie i najlepiej od SE 610 .Telefon teraz smiga jak nalezy ,ale niestety te czesci drogie co do ceny calego T68 :(

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME