Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy to jest wirus i czym go usunąć

niuniek23m 20 Lut 2016 20:00 696 6
  • #1 20 Lut 2016 20:00
    niuniek23m
    Poziom 4  

Witajcie.
    Na laptopie hp od kilku dni nie mogę działać w różnych przeglądarkach internetowych. Po uruchomieniu przeglądarki cały czas co kilka sekund 2-3 sek odświezją sie strony i nic nie mogę zrobić.
    Próbowam cleanerem, arka vir , nod ... i nie usuwa tego wirusa. Przeinstalowałam windows 8 z formatem partycji c i to samo.
    Czym i w jaki sposób usunąć tego wirusa. Bardzo potrzebuję komputer a tu nic nie moge zrobić. Bardzo proszę o pomoc

0 6
  • #2 20 Lut 2016 20:03
    Kolobos
    Spec od komputerów

Nie wcisnal Ci sie klawisz F5?

0
  • #3 20 Lut 2016 20:22
    niuniek23m
    Poziom 4  

nie już to sprawdzałam, ale już wcześniej od około miesiąca przestały mi na rocznym laptopie działać niektóre klawisze np: n, b, delete. Stało się to jak chciałam zainstalować klawiaturę japońską

Skanowałam też malaware i nic nie pomaga

Dodano po 2 [minuty]:

odświeżają sie też foldery na pulpicie , proszę o pomoc bo już nie mam siły i pomysłu

0
  • #4 20 Lut 2016 20:26
    Kolobos
    Spec od komputerów

Wyglada na problem z klawiatura. Jezeli nie masz juz gwarancji to rozkrec i odlacz klawiature, podlacz zwkla pod usb i sprawdz czy tez sie odwieza.

0
  • #7 21 Lut 2016 09:46
    Acorus 20
    Spec od komputerów

Otwórz notatnik systemowy i wklej:

Cytat:
    HKLM\...\Run: [RTHDVCPL] => C:\Program Files\Realtek\Audio\HDA\RtkNGUI64.exe [7194840 2013-07-26] (Realtek Semiconductor)
    HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = hxxp://www.bing.com?pc=HPNTDFJS
    HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = hxxp://www.bing.com?pc=HPNTDFJS
    HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = hxxp://www.bing.com?pc=HPNTDFJS
    HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = hxxp://www.bing.com?pc=HPNTDFJS
    HKU\S-1-5-21-3688017139-4179791820-3173936160-1002\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = hxxp://search.yac.mx/?utm_source=b&utm_medium...e&uid=toshibaxmq01abd100_24j3p32btxx24j3p32bt
    CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [eahebamiopdhefndnmappcihfajigkka] - hxxps://chrome.google.com/webstore/detail/eahebamiopdhefndnmappcihfajigkka
    CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [eahebamiopdhefndnmappcihfajigkka] - hxxps://chrome.google.com/webstore/detail/eahebamiopdhefndnmappcihfajigkka
    U3 kwlyqkoc; \??\C:\Users\Joanna\AppData\Local\Temp\kwlyqkoc.sys [X]
    EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST w tym samym folderze.
    Uruchom jako administrator FRST i kliknij w Fix/Napraw.

0