Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowy porządny mikrofon do komputera stacjonarnego

21 Feb 2016 12:19 474 7
  • Level 15  
    Witam,

Muszę zakupić mikrofon do swojego komputera stacjonarnego, obecnie mam tracer s2 z klipsem, który przypinam do kabla na słuchawkach (niestety słuchawki nie mają własnego mikrofonu). Niestety czy mikrofon mam wysoko, czy nisko przypięty to słabo mnie słychać w grach, próbowałem ustawiać wydajność mikrofonu, głośność itd. itp., ale nie wiele to daje i i szumy bardzo duże jeśli jest wszystko na wysokich ustawieniach. Czy moglibyście mi polecić jakiś mikrofon, który pozwoliłby mi na komfortową grę bez gimnastykowania, abym siedział wygodnie mówił i będzie mnie dobrze słychać? bo teraz muszę schylić głowę w kierunku mikrofonu przypiętego na kablu i dopiero mówić żeby było ok.
  • Level 19  
    Witam
    Podaj budżet przeznaczony na zakup mikrofonu i będziemy myśleć.
    A co do twoich szumów to będą zawsze nawet na najlepszym mikrofonie, dlatego są programy do obróbki dźwięku gdzie te szumy się usuwa ;)
  • Level 19  
    Jeśli potrzebny Ci mikrofon do rozmów w grach to wystarczający będzie taki oto ZALMAN : http://www.morele.net/mikrofon-zalman-zm-mic1-294548/
    Kupiłem taki jakieś 2 lata temu i byłem pozytywnie zaskoczony, dźwięk czysty, rozmówcy na skype również twierdzili że dobrze słychać, dobrze zbiera dźwięk, nie trzeba go mieć blisko ust. Opinie na morele.net również ma bardzo dobre i jest tych opinii bardzo dużo. Do takich zastosowań to w sam raz.
  • Level 15  
    Budżet to max 100zł.
  • Level 26  
    Mam zestaw superluxy + zalman mic1. powiem tyle ze jak podbije delikatnie +10dB mikrofon to słychać dźwięki (normalną rozmowę) z drugiego końca pokoju. :)
  • Level 19  
    @bloodyman a jak z czystością głosu w Twoim egzemplarzu ?
  • Level 26  
    To nie mikrofon studyjny ale słychać czysto i wyraźnie. Nikt się nie skarżył.
  • Level 15  
    Dziękuję za porady, zakupię tego zalmana.