Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka ~2000 PLN, pralka do zabudowy ~1500 PLN

21 Feb 2016 22:37 2115 4
 • Level 1  
  Witam, poszukuję do świeżo wyremontowanego mieszkania lodówki i pralki. Lodówkę mam już wstępnie wybraną: Whirlpool BSNF 9452 OX lub BSNF 8422 OX. Czy w przypadku Whirlpoola serwis nie będzie częstym gościem w domu ?
  Pralka musi wejść pod blat, wysokość nie powinna przekroczyć 84,5cm po zdjęciu górnej pokrywy i głębokość nie większa niż 55 cm. Znalazłem parę modeli Whirlpoola, LG i Indesita, które powinny się zmieścić. Włoszczyzna raczej odpada, co brać z pozostałych dwóch ?
 • Level 7  
  Jakiś czas temu się meblowaliśmy oraz kupowaliśmy pralkę i lodówkę.

  Zdecydowaliśmy się na oba sprzęty marki Candy. Mamy lodówkę Candy CKCS6186IWV/1 . Oraz pralkę Candy GS 1282D3/1-S.
  Oba sprzęty porządne, nie były drogie. Miałem już w przeszłości kilka produktów Candy, są wyjątkowo mało awaryjne. Wcześniejsza pralka Candy służyła mi prawie 10 lat dopóki nie zaczeła się psuć.
 • Level 10  
  osobiście odradzam tych producentów jestem użytkownikiem zmywarki whirpool i serwis miałam już kilka razy a i tak wiecznie nie domywa ale gwarancja się skończyła. Jeśli chodzi o lodówkę poleciłabym Samsung pralkę bezapelacyjnie bosch bezawaryjne, tanie i jeśli już coś się stanie to tanie naprawy nie wymagające wielu części małe podzespoły
 • Level 10  
  .... mi whirlpool pochodził dwa tygodnie i awaria.
  Serwis ma być za tydzień. Cała zamrażarka w Smietnik. 6 sensie nie ma co - czerwona lampka diodowa mruga z wykrzyknikiem i ani góra ani zamrażanie nie działa.
  Lodówka ~2000 PLN, pralka do zabudowy ~1500 PLN Lodówka ~2000 PLN, pralka do zabudowy ~1500 PLN