Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka ~2000 PLN, pralka do zabudowy ~1500 PLN

21 Lut 2016 22:37 1731 4
  • Poziom 1  
    Witam, poszukuję do świeżo wyremontowanego mieszkania lodówki i pralki. Lodówkę mam już wstępnie wybraną: Whirlpool BSNF 9452 OX lub BSNF 8422 OX. Czy w przypadku Whirlpoola serwis nie będzie częstym gościem w domu ?
    Pralka musi wejść pod blat, wysokość nie powinna przekroczyć 84,5cm po zdjęciu górnej pokrywy i głębokość nie większa niż 55 cm. Znalazłem parę modeli Whirlpoola, LG i Indesita, które powinny się zmieścić. Włoszczyzna raczej odpada, co brać z pozostałych dwóch ?
  • Poziom 6  
    Jakiś czas temu się meblowaliśmy oraz kupowaliśmy pralkę i lodówkę.

Zdecydowaliśmy się na oba sprzęty marki Candy. Mamy lodówkę Candy CKCS6186IWV/1 . Oraz pralkę Candy GS 1282D3/1-S.
    Oba sprzęty porządne, nie były drogie. Miałem już w przeszłości kilka produktów Candy, są wyjątkowo mało awaryjne. Wcześniejsza pralka Candy służyła mi prawie 10 lat dopóki nie zaczeła się psuć.
  • Poziom 10  
    osobiście odradzam tych producentów jestem użytkownikiem zmywarki whirpool i serwis miałam już kilka razy a i tak wiecznie nie domywa ale gwarancja się skończyła. Jeśli chodzi o lodówkę poleciłabym Samsung pralkę bezapelacyjnie bosch bezawaryjne, tanie i jeśli już coś się stanie to tanie naprawy nie wymagające wielu części małe podzespoły
  • Poziom 10  
    .... mi whirlpool pochodził dwa tygodnie i awaria.
    Serwis ma być za tydzień. Cała zamrażarka w Smietnik. 6 sensie nie ma co - czerwona lampka diodowa mruga z wykrzyknikiem i ani góra ani zamrażanie nie działa.
    Lodówka ~2000 PLN, pralka do zabudowy ~1500 PLN Lodówka ~2000 PLN, pralka do zabudowy ~1500 PLN