Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot Boxer 2.2 HDI gaśnie.

biger20 22 Feb 2016 12:03 4230 7
    biger20
    Level 11  
    Witam. Mam taki problem. Boxer 2.2 hdi gaśnie np. po 20 minutach. Odpalisz go ponownie chodzi i nie ma problemu. Ale za jakiś czas znowu gaśnie i tak z 5 razy w ciągu dnia. Wtryski po regeneracji. Ja myślę że może to być immo ale do końca nie jestem pewien. Może ktoś mia taki przypadek?
    szymon198312
    Level 30  
    A jakaś dignostyka? To że wtryski po regeneracji to jeszcze nic nie znaczy.

Dodano po 1 [minuty]:

Immo wykluczone. Kod z klucza jest potrzebny przy odpaleniu. Później już sterownik nie wymaga
    biger20
    Level 11  
    wtryski były regenerowane miesiąc temu. Jakby były walnięte znowu to by nie pali lub nim rzucało. A może zawór na pompie wysokiego ciśnienia lub sama pompa. Co jeszcze może być przyczyną?
    szymon198312
    Level 30  
    No spadek ciśnienia w układzie jak najbardziej, ale wypadało by coś podłączyć i sprawdzić bo tak to można pół auta obwiniać.
    cybkryst
    Level 20  
    Wystarczy że czujnik GMP będzie niedomagał i cuda się zaczynają dziać.
    Ale tak jak koledzy pisali. Przydało by się zajrzeć do zakładki o błędach.
    biger20
    Level 11  
    Pod koniec tygodnia będę go miał więc wtedy napiszę czy coś się zapisało w sterowniki. Jak coś więcej będę wiedział napiszę.
    biger20
    Level 11  
    Sorki że nie pisałem ale dopiero dostałem tego boxera. Sytuacja przedstawia się tak. Błędów nie ma ale podłączyłem dojarkę do przelewów i okazało się że na 2 garze przelewa o 20 ml. Myślę że to trochę za dużo więc wtrysk pójdzie raczej do sprawdzenia.
    biger20
    Level 11  
    Po regeneracji wtrysku po 2 dniach znowu te same objawy. Rano ciężko pali i gaśnie już zgłupiałem. Bardzo bym prosił o jakieś rady bo już więcej pomysłów nie mam.