Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta Page Pro 1390MF sterowniki Win 10 (64Bit)

22 Lut 2016 22:30 1899 3
  • Poziom 5  
    Witam!
    Mam problem po aktualizacji do windowsa 10 (64bit) z urządzeniem wielofunkcyjnym Konica Minolta Page Pro 1390MF. Niestety nigdzie nie potrafię odnaleźć sterowników pod ten model i dla tego systemu. Czy ktoś może z was wie jak rozwiązać ten problem? Czy ostatecznie tworząc wirtualnego windowsa będę mógł używać tej drukarki?

Pozdrawiam
    MatSze
  • Poziom 1  
    Witam!
    Ogarnąłeś coś? Mam podobny problem kupiłem nowego lapka i siedze już cały dzień i za nic nie mogę jej zainstalować... Mam ten sam model laser.
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Z przykrością stwierdzam , że Konica-Minolta to dziadowska firma mam 3 urządzenia tej firmy Pagepro1200W, 1380 oraz 1600F i brak sterowników . Ostatnie są do Visty. Z przykrością stwierdzam, że dobre maszyny pójdą do kosza, a każdemu kto będzie chciał kupić cokolwiek tej firmy zawszę będę odradzał. Pan z serwisu zaproponował nowe maszyny "bo te moje są stare" i najlepiej będzie jak sobie kupię nowe. Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Mi osobiście po długiej walce udało się zainstalować sterowniki do Minolty 1390MF na Windows 10. Eureka.