Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Volkswagen Golf 4 - Centralny zamek zwariował

blackscript 24 Feb 2016 14:51 2010 8
    blackscript
    Level 7  
    Witam, mam problem z centralnym zamkiem wariuje od jakiegoś czasu tak jakby było gdzieś jakieś zwarcie z czego jak samochód jest zamknięty to nic się nie dzieje ale po wejściu do akta i przekroczeniu kluczyka a potem rozpoczęciu jazdy zaczyna się coś dziać cały czas się otwierają i zamykają drzwi na światłach i w czasie jazdy są momenty że nic się nie dzieje przez dobre parę minut a potem znowu zaczyna się to samo dodam że samochód normalnie się zamyka i otwiera nigdy wczesniej nie miałem takiej awarii jeśli da się jakoś to naprawić lub jakoś łatwo odłączyć drzwi kierowcy i pasażera żeby pozbyć się tego ciągłego klikania. Pozdrawiam Łukasz.
    MarcinS70R
    Level 21  
    Diagnostka była? Jakie błędy?
    blackscript
    Level 7  
    Niestety nie mam interfejsu do diagnostyki, sprawdziłem i wymieniłem prawie wszystkie bezpieczniki i nic nie pomogło.
    blackscript
    Level 7  
    Pilot raczej działa normalnie otwiera i zamyka drzwi bez żadnego problemu, tylko nie wiem czy działa prawidłowo bo działa dopiero jak bardzo blisko samochodu dojdę nie wiem czy tak powinno być to moje pierwsze auto
    blackscript
    Level 7  
    A jak wymianie baterie to nie będę musiał od nowa programować kluczyka?

Dodano po 23 [minuty]:

Juz nie wiem co mam zrobić nawet jeśli odpuszczę centralny problem może być nadal genetycznie nie zależy mi by to działało tylko żebym mógł normalnie używać samochodu bez natarczywego zamykania i otwierania drzwi w czasie jazdy
    tomaszRK
    Level 9  
    Jak wymiana potrwa mniej niż 5 minut to nie

Dopasowywanie nowego dodatkowego kluczyka - Od modelu z roku 1999
    – włożyć do zamka mechanicznie pasujący kluczyk;
    – włączyć zapłon;
    – zablokować mechanicznie samochód nowym (do przyuczenia) kluczykiem (np. na drzwiach kierowcy) i nacisnąć przycisk na kluczyku;
    – po przerwie trwającej dłużej niż 1 sekundę nacisnąć drugi raz przycisk na kluczyku;
    – czynność dopasowywania jest zakończona i zostaje potwierdzona sygnałem dźwiękowym samochodu.
    blackscript
    Level 7  
    Ok to spróbuję wymienić ta baterie może to pomoże