Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czajnik Philips hd 4646 klawisz wyłącznika

kubirek 24 Lut 2016 17:45 738 3
  • #1 24 Lut 2016 17:45
    kubirek
    Poziom 2  

Poszukuję klawisza wyłącznika do czajnika Philips hd 4646 ,niedostępny w oficjalnej dystrybucji.Serwis fabryczny proponuje wymianę w cenie ponad 50zł przy cenie nowego czajnika ok 70zł Może ktoś posiada stary taki czajnik to chętnie bym skorzystał z samego klawisza ,myślę że wartość tego elementu nie przekracza kilku zł.Serdecznie proszę o pomoc. Czajnik Philips hd 4646 klawisz wyłącznika Czajnik Philips hd 4646 klawisz wyłącznika

0 3
  • #2 11 Cze 2018 11:39
    karoteod
    Poziom 2  

Witam.Miałem ten sam problem i jakoś go rozwiązałem,więc może Cię to zainteresuje:
    Ten klawisz włącznika znalazłem i zakupiłem w sklepie int. NORTH z Koszalina.Kosztował razem z dostawą 28 zł.
    (numer art.: 8723447).Do samodzielnej wymiany potrzeba jeszcze takich mikrokluczyków TORX (odkręcenie śrub obudowy).
    Kluczyki to groszowa sprawa i przydadzą się do innych napraw.
    Nie wiem, czy będziesz chciał wykorzystać to rozwiązanie,ale u mnie się sprawdziło i czajnik dalej działa.Pozdrawiam.Karol T. karoteod49(malpa)gmail.com

0
  • #3 11 Cze 2018 21:29
    kubirek
    Poziom 2  

Dziękuje za podpowiedz ale rowiązałem ten problem innaczej poprostu poszedłem do punktu napraw AGD i mechanik zaproponował ze jak wezmę 5 takich czajników i je we własnym zakresie zutylizuję to mogę z nimi robić co mnie sie podoba . Im się poprostu nie opłaca tego naprawiac a smiecie muszą utylizować .Z tych 5 odratowałem jeszcze 3, a na koniec dostałem propozycję zakupu monitorów kineskopowych po 3zł były nawet ijama w super stanie .

Dodano po 15 [minuty]:

Jeszcze dodam że od czasu potraktowania mnie przez Philipsa który opisałem nie kupuję zadnych produktów tej marki i wszystkim odradzam z dziadostwem trzeba walczyć.Wartość tego pstryczka to możę 0.50 do 1.00 zł wiem o tym sklepie i o tym przełączniku tam trzeba było kupić to w komplecie z całym ustroistwem ale przy cenie czajnika cos około 60-70 zl płacić 3 dychy za taką duperele to przesada.Czytałem ze komuś padł wyłącznik od tv Philipsa i tak samo mu poradzili zeby sobie kupił nowy albo poszukał na smietniku bo oni nie przewidują takiej części jako elmentu do naprawy.Pozdrawiam .

0
  • #4 11 Cze 2018 21:52
    karoteod
    Poziom 2  

Dziękuję za odpowiedź i bardzo ciekawe refleksje.Ja,niestety,poszedłem chyba tą drogą,o którą chodzi producentom, a Ty podszedłeś do tego racjonalnie i przy okazji odkryłeś paradoksy recyklingu w polskim
    wydaniu,gratuluję. Pozdrawiam.Karol T.

0