Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urządzenie lub program do odtwarzania komunikatów (reklam) w sklepie

25 Lut 2016 12:47 558 5
  • Poziom 2  
    Potrzebuje jakiegoś urządzenia lub programu który będzie puszczało do 10 krótkich komunikatów dźwiękowych (chodzi o reklamę, góra 3 zdania) w 10 lub 15 minutowych odstępach czasowych. Urządzenia musi mieć jakieś wejście na mikrofon i wyjście na głośniki ale to wiadomo. Dobrze by było żeby jedno lub drugie nie kosztowało więcej niż 100 zł ale jestem skłonny przekroczyć tę kwotę.
  • Poziom 27  
    Najprościej byłoby wykorzystać komputer, który pewnie i tak już tam jest. Wystarczy zestaw mikrofon + słuchawki do nagrania komunikatów, względnie można ściągnąć jako pliki mp3 gotowe komunikaty. Do wyjścia słuchawkowego możesz podłączyć wzmacniacz nagłośnienia sklepu. Ustalić harmonogram zadań i zlecać o określonych godzinach wykonanie dowolnego programu choćby i media center odtworzenie wskazanych plików.
  • Poziom 2  
    tylko że w Windows Media Center nie widzę opcji odtwarzania co jakiś czas albo w danej godzinie. Leci cały czas bez przerwy.
  • Poziom 35  
    Przecież napisane jest post wyżej aby zagonić do tego harmonogram zadań.
    Media Center ma odtworzyć komunikat i się wyłączyć. Harmonogram odpala program o ustalonych godzinach.
  • Poziom 2  
    Widziałem co jest wcześniej napisane. Dzięki za podpowiedź, wszystko fajnie ale dalej nie mogę namierzyć tej opcji. U wujka G wyświetla się nie to czego potrzebuje. Windows 7 posiadam jeśli ta informacja się przyda. Proszę o podpowiedź w którym miejscu mam szukać tej opcji.