Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tryb awaryjny windows 7 [64bit]

25 Lut 2016 13:42 1530 6
  • Poziom 2  
    Witam. Na początku wyjaśnię, że nie jestem zaawansowanym użytkownikiem i proszę o wyrozumiałość. Kilka dni temu już po kilkunastu minutach gry w popularnego WOT mój laptop się zawiesił na chwilę, pojawiły się zniekształcenia -jakby zakłócenia, a następnie czarny ekran i komputer się wyłączył. Od tej chwili pojawia się bluescreen i informacja, że system został zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu. Automatyczna naprawa, cofanie systemu i inne nie pomagają. Możliwe jest włączenie laptopa tylko w trybie awaryjnym z obsługą sieci/lub bez lub przejście do NARZĘDZIA NAPRAWY SYSTEMU w trakcie uruchamiania. Włączając laptopa i przechodząc do BIOS pojawia się nieustający przerywany dźwięk WP_2016022..003.mp4 Download (9.6 MB) .
    wersja bios : phoenix
    procesor AMD A6-3400M APU with Radeon HD graphics
    karta graficzna; AMD radeon 6650M i (TM) HD 65 20G
    laptop lenovo z 575
    zasilacz lenowo P/N:36001927 model PA 1900-56LC

W załączniku wrzucam info o błędach.
    Wie ktoś jaka jest przyczyna i jak to naprawić?
  • Poziom 2  
    dzięki za szybką odpowiedź. Gdzie mam szukać HWiNFO?
  • Spec od komputerów
    Na podanej stronie...
  • Poziom 2  
    mam problem z instalacją, mam info aby sprawdzić filtry antywirusa i prawa użytkownika. Nie ma na tym laptopie innych kont i mam prawa administratora. Antywirus jest nieaktywny, nieuruchomił się po starcie systemu w trybie awaryjnym. Nawet dźwieku nie mam bo sie nie uruchamia w trybie awaryjnym. Czy odinstalowanie antywirusa coś da?