Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother MFC-J6520DW - Brak polskiego menu

25 Lut 2016 15:49 2238 8
  • Poziom 12  
    Witam mam problemy drukarka brother MFC-J6520DW kupiłem na Allegro i wyszło ze nie ma polskiego menu. Nawet angielskiego tylko niemieckie proszę o pomoc ze zmiana na polskie Bp w serwisie chcą 180 zł a mam dwie sztuki
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Wchodziłeś w menu serwisowe . Tam angielski jest na 100% ;)
    zobacz czy nie masz zmiany języka z normalnego menu.
    Wciskasz menu i szukaj Sprache .Niektóre nowe modele mają zmianę języka z normalnego menu ;)
    Ewentualnie spróbuj tak
    Wciskasz na wyświetlaczu ustawienia (prawy dolny róg), potem wciskasz na 5 sekund przycisk z domkiem. Następnie jak zmieni się na wyświetlaczu obraz wciskasz na 5 sekund puste ole na dole. Następnie wpisujesz kod *2864 i wyświetli napis Maintenance. Następnie zobacz czy masz dostępną opcję 74 .Jeżeli tak ustaw na 74 i mono start. Na końcu kod 99 i drukarka się zresetuje. Jak ją włączysz powinno się pokazać menu z wyborem języka. Pisałem z pamięci ;)
  • Poziom 12  
    azarach napisał:
    Wchodziłeś w menu serwisowe . Tam angielski jest na 100% ;)
    zobacz czy nie masz zmiany języka z normalnego menu.
    Wciskasz menu i szukaj Sprache .Niektóre nowe modele mają zmianę języka z normalnego menu ;)
    Ewentualnie spróbuj tak
    Wciskasz na wyświetlaczu ustawienia (prawy dolny róg), potem wciskasz na 5 sekund przycisk z domkiem. Następnie jak zmieni się na wyświetlaczu obraz wciskasz na 5 sekund puste ole na dole. Następnie wpisujesz kod *2864 i wyświetli napis Maintenance. Następnie zobacz czy masz dostępną opcję 74 .Jeżeli tak ustaw na 74 i mono start. Na końcu kod 99 i drukarka się zresetuje. Jak ją włączysz powinno się pokazać menu z wyborem języka. Pisałem z pamięci ;)

Po zrobieniu tej czynnosci pokazało mi sie na wyswiatleczu Please dl Rom
  • Poziom 22  
    musisz wgrać nowy firmware lub przywrócić znów niemiecki chyba 0003 jeżeli dobrze pamiętam
  • Poziom 12  
    azarach napisał:
    musisz wgrać nowy firmware lub przywrócić znów niemiecki chyba 0003 jeżeli dobrze pamiętam

A czy moze posiadasz taki firmware i jak wgrac ?
  • Poziom 12  
    0004 to jest jezyk angielski
  • Spec od drukarek
    Niestety trzeba zmienić najpierw stronę kodową w drukarce a następnie wgrać firmware programem do którego mają dostęp tylko autoryzowane serwisy.
    Wyjątkiem jest zmiana strony kodowej w drukarce, w której jest już język polski.

Moderowany przez rys57:

3.1.10. Nie reklamuj stron internetowych lub usług w jakiejkolwiek formie.

Post edytowano.