Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio z wbudowanym mikrofonem czy z zewnętrznym?

25 Lut 2016 18:25 1539 4
  • Poziom 9  
    Witam.

Czy ktoś z Was korzystał z radia samochodowego z wbudowanym mikrofonem do rozmów telefonicznych? Z jednej strony to mniej kabli, a z drugiej strony zastanawiam się czy te nowe radia np. Sony dobrze zbierają sygnał...

Dziękuje
  • Moderator CarAudio
    Miałem Kenia 702 z wbudowanym mikrofonem i ...tragedia! Trzeba się było nachylać ku radiu żeby było słychać , a znów jak się regulację mikrofonu podkręciło, to zbierał za dużo dźwięków z kabiny i ...kup z kabelkiem.
  • Poziom 9  
    Dziękuję za odp.

Tak pytam, bo w skleie Pan polecił jakiegoś nowego Sony z wbudowanym. Pomyślałem, że jeśli to Sony i jest to nowy model, to może dobry mic. Ale chyba rzeczywiście pójdę w kabelkologię i kupię z zewnętrznym.

A drugie pytanie mam jeszcze takie. Czy przymocowanie mikrofonu gdzieś w okolicy panelu środkowego auta, a nie gdzies na górze przy lusterku to dobry pomysł? Chodzi o to, że nie chcę prowadzić kabli w słupku przy szybie przedniej...
  • Poziom 18  
    Sprawdź ;) U mnie najlepszy elekt jest przy słupku kierowcy. Jak był w innych miejscach to rozmówcy narzekali że mnie nie słychać, albo że coś szumi. Jak będzie źle to przeniesiesz w inne miejsce, przecież testowo kabel może być puszczony luzem.