Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lexmark laserjet p1102 - czarny pasek na wydruku

25 Lut 2016 23:14 1017 2
  • Poziom 12  
    Cześć koledzy,

W czasie gdy drukuję na mojej drukarce model HP LaserJet P1102 to od pewnego czasu mam po lewej stronie na wydruku niefajny brudny pasek.
    W załączeniu skan.

Dodam tylko że sytuacja się taka zrobiła kiedyś po drukowaniu na bardzo cieniutkim papierze kredowym, wtedy pamiętam jakoś niefajnie mi go wciągnęło, i chyba na hama go jakoś wyciągałem z podajnika....

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ?

PS. Załącznik musiałem w paincie obciąć bo nie chciałem prezentować tutaj mojego CV przecież a z lenistwa nie chciało mi się nic innego przygotować do druku...
  • Specjalista - kserokopiarki
    Zacznij od wymiany kartridża (tonera) na inny a później sprawdź fuser (utrwalanie) czy tam nie uszkodziła się folia na grzałce.

C.
  • Poziom 12  
    Dzięki za odp.
    Wiem że mam toner na wyczerpaniu bo mi komunikaty wyskakują od dłuższego czasu. Tylko dlaczego niby braki tonera wpływają na robienie się tego paska ?

Jak sprawdzić fuser (utrwalanie) ? Rozkręcić całą drukarkę ? Jak to się robi ??

PS. Dodam tylko że ten toner na wyczerpaniu co mam teraz to czarny toner oryginalny który był od początku przy zakupie nówki sztuki drukarki jakieś 2 lata temu...