Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6303 Classic - Urwane złącze baterii

26 Lut 2016 09:29 777 5
 • Poziom 15  
  Witam. Od dawna posiadam telefon Nokie 6303 Classic. Telefon nigdy mnie nie zawiódł, lecz kiedyś nabyłem nowszy telefon i chciałem wyciągnąć z tej Nokii baterie i podczas wyciągania baterii urwało się złącze baterii z płyty głównej i telefon sobie dłuższy czas leżał. I teraz przypomniałem sobie o tym telefonie i chciałbym go ożywić, lecz jak wyżej wspomniałem, złącze baterii z płyty głównej urwało się i teraz telefonu nie uruchomię. I mam pytanie, czy można w jakiś sposób (wlutować?) naprawić to czy tylko musiałbym płytę główną wymieniać ? Jak coś to mogę podesłać zdjęcie tej urwanego złącza baterii. Za pomoc byłbym wdzięczny, z góry dzięki!
 • Poziom 39  
  Wstaw zdjęcia złącza baterii i płyty głównej.
 • Poziom 15  
  Poniżej umieszczam jak to w tej chwili wygląda.
  Nokia 6303 Classic - Urwane złącze baterii Nokia 6303 Classic - Urwane złącze baterii

  I czy jeszcze możliwe do uratowania czy byłbym zmuszony wymiany płyty głównej ?
 • Pomocny post

  Poziom 24  
  Połowa padów została.

  Może to ci w czymś pomoże.

  Nokia 6303 Classic - Urwane złącze baterii
 • Poziom 15  
  Ale to dałoby radę domowym sposobem czy pojechać z tym do serwisu ? Ile by chcieli mniej wiecej za takie lutowanie w serwisie ?
 • Poziom 15  
  Dobra ogarnąłem sprawę. Miałem pojęcie trochę tam o lutowaniu itp i wziąłem sprawę w swoje ręce. Zlutowałem trochę sobie te złącze w tamtym miejscu gdzie powinno być złącze i trochę okleiłem też klejem "Jedynka" i się trzyma wszystko. I telefon ożył, i działa. Aktualnie podłączyłem go na noc pod ładowarką i się ładuję. Uważam, za rozwiązany temat i mogę zamknąć! :)