Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

passat - reset radia podczas jazdy, dziala na postoju.

cinnass01 27 Feb 2016 15:55 2019 1
 • #1
  cinnass01
  Level 1  
  witam, nowe radio 'no name', które dosyć ładnie gra, ma pamięć po wyłączeniu, nie sprawia problemu na postoju ( nawet z odpalonym silnikiem).
  niestety sprawa się komplikuje zaraz po ruszeniu, ponieważ jak zobaczycie na filmiku cały czas się resetuje i nie ma opcji żeby korzystać z radia.
  Dodam, że kostki nie są luźne, kable dobrze zaizolowane, a nawet kostki spsikałem preparatem 'kontakt' żeby nie było że coś nie łączy.. ponadto radio można spokojnie wziąć do ręki poruszać, popukać ruszać kostkami i tez się nie wyłączy, problem zaczyna się dopiero po wrzuceniu biegu i ruszeniu z miejsca.
  wszystko zobaczycie na krótkim filmiku mojego autorstwa (przepraszam za jakość i mały profesjonalizm nagrania, ale ciężko było mi nagrywać i prowadzić auto)
  link poniżej :
  https://www.youtube.com/watch?v=LIMZ5ip5Mow

  pozdrawiam i czekam na odpowiedz.  Dodano po 4 [godziny] 48 [minuty]:

  mam juz odpowiedz na mój problem - chodzi o kabel w kostce, który odpowiedzialny jest za indeks prędkości + automatyczny wzrost poziomu głosu w samochodzie ( wraz z większą prędkością zwieksza się głośność radia), a moje nowe radio nie miało takiej funkcji co powodowało resetowanie radia podczas jazdy :) wystarczyło wyciągnąć kabel z kostki i dobrze zaizolować i po problemie !

  pozdrawiam Marcin