Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bauknecht GSIK 6593/1 SW 856066203124

mati590 28 Lut 2016 12:12 486 3
  • #1 28 Lut 2016 12:12
    mati590
    Poziom 8  

Witam proszę o pomoc w naprawie zmywarki Bauknecht odpowiednikiem na pewno jest Whirlpool z bocznym nadmuchem powietrza. Problem w moim przypadku polega na kapiącej wodzie z bocznego nadmuchu powietrza najprawdopodobniej jest to skroplona para która wydobywa się dwoma otworami z góry i jednym z boku zmywarki które połączone są z korpusem wentylatora, skropliny zbierają się w obudowie i po jakimś czasie zaczynają zalewać podstawę zmywarki. Uszczelniłem już wszystkie otwory od tego nadmuchu wszystko jest drożne dzieje się to tylko w czasie gdy zmywarka grzeje wodę. Jeszcze raz proszę o pomoc

0 3
  • #2 20 Mar 2016 17:08
    mati590
    Poziom 8  

Witam problem rozwiązany pomogło zaślepienie otworów górnego nadmuchu powietrza. Problem z głowy ani kropli pod zmywarka

0
  • #3 22 Mar 2016 07:37
    pawelko123
    Poziom 12  

Czy w tym przypadku nie zamknales przeplywu powietrza dla systemu suszenia?
    Jezeli woda się zbiera w podstawie zmyarki- jest ok, oczywiście nie powinna się wylewac poza zmywarkę i aktywaowa czujnika przelewowego. Powinna wyparować w trakcie normalnej eksploatacji.

0
  • #4 23 Mar 2016 06:15
    mati590
    Poziom 8  

Po zaślepieniu dwóch górnych otworów suszy bez problemowo i w dodatku ani kropli pod zmywarka, otwarty jest jeszcze jeden otwór z prawej strony zmywarki dodatkowo suszenie realizowane jest tak jak w innych zmywarkach, ja osobiście nie zauważyłem żadnej różnicy

0