Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Man tga automat - Brak mocy na biegach do przodu

Rodzynek93 29 Lut 2016 14:05 969 6
  • #1 29 Lut 2016 14:05
    Rodzynek93
    Poziom 9  

Witam mam problem z manem tga auto stało pół roku i przysło nim jechac a tu brak mocy

Podpięty texa żadnych błędów
    Auto po włączeniu na D nie ma mocy pedał w podłogę a jedzie 5 km na godzinę.
    Co dziwne po wciśnięciu na R auto jedzie do tyłu tak jak powinno czuć moc
    Błędów na skrzyni czy na silniku żadnych nie ma, doszedłem do tego że jak odepnć wtyczkę od impulsatora auto jedzie normalnie.
    Dałem nowy impulsator nowy kabel i nic nie pomaga juć recć opadaja pomocyy

0 6
  • #2 29 Lut 2016 16:54
    svavecone
    Poziom 25  

Trzeba spawdzic wszystkie "blokady" narzucone przez system , tzw ZDR .Sa to "programy " warunkow jazdy ktore moga byc aktywowane podczas np.wlaczonej przystawki PTO lub innego wyposazenia pojazdu .
    Podglad jak i zmiana tych parametrow jest mozliwa z poziomu ManCat .Mozesz tez zajrzec do wtyczki x1996 , przod / prawo pod "maska" . Jezeli sa tam wpiete dodatkowe przewody oprocz 2 mostkow to odepnij je w celach przetestowania .
    Mozliwa jest rowniez usterka zespolu rezystorow na tablicy przekaznikow .
    ....jak i wiele innych mozliwosci :)
    Generalnie bez podejrzenia sygnalow dochodzacych do FFR wiele nie zdzialasz .

0
  • #3 01 Mar 2016 08:53
    Rodzynek93
    Poziom 9  

No tak ale czemu po odpiecia impulsatora jest ok

0
  • #4 01 Mar 2016 13:25
    svavecone
    Poziom 25  

...bo nie widzi predkosci pojazdu ? Ciezko powiedziec ... sugeruje tylko pomysly ,ktore przychodza mi do glowy .

0
  • #5 02 Mar 2016 10:54
    Rodzynek93
    Poziom 9  

temat do zamknięcia "svavecone" po odpięciu tej wtyczki jest ok a co tam juz jest podpięte dodatkowo do hds

1
  • #6 02 Mar 2016 20:13
    svavecone
    Poziom 25  

.... tylko te "mostki" w tej wtyczce sa wazne . Poodlaczaj lepiej reszte przewodow a wtyczke z mostkami zostaw :) .

0
  • #7 04 Mar 2016 12:47
    Rodzynek93
    Poziom 9  

tak zauważyłem bo wywalało odrazu błędy od absu i sterownika ffr
    Dziękuje za pomoc

0