Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OCTAVIA i 2001 r - programowanie pilotów centralnego zamka

DRaggon 05 Mar 2016 00:55 3321 40
  • #32 05 Mar 2016 09:45
    DRaggon
    Poziom 10  

w obu modułach sprawdziłem i jest ustawiona sygnalizacja na ON przy zamykaniu i otwieraniu auta.

• #33 05 Mar 2016 11:06
    kamil1555
    Poziom 9  

Zrób tak jak kolega napisał. Od samego początku jak napisałeś, że masz moduł 1J0 959 799AH to było wiadome, że piloty muszą być 433MHz. Takie kup, zakoduj i będziesz miał spokój.

• #34 05 Mar 2016 11:08
    DRaggon
    Poziom 10  

piloty są na 433 Mhz. w środku jest niebieska karteczka którą nie wiedzieć czemu potraktowałem jako izolacje dla bateryjki. z góry przepraszam za moja głupotę

• #35 05 Mar 2016 11:22
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.

Czyli wszystko się zgadza ale i tak nie idzie ich dopisać - wyskakuje Ci błąd bo nie pasuje częstotliwość.
    Co to oznacza?
    Że piloty mogą być uszkodzone.
    Pisałeś że ich zasięg spadał. Tak też się dzieje gdy mienia się ich częstotliwość.
    W środku pilota jest trymer - służy od do regulacji częstotliwości. Byś może jest on pęknięty lub pękły przy nim luty.
    Trzeba wziąć piloty na tester i zobaczyć jaką pokazuje częstotliwość.

• #36 05 Mar 2016 11:39
    DRaggon
    Poziom 10  

piloty wysłałem w tamtym tygodniu do gościa który sie zajmuje ich naprawą. sprawdził poprawił luty dla pewności i twierdzi że działają. tez byłem w warsztacie który dorabia klucze i po naciśnięciu pilota ich urządząnko piszczy czyli sygnał nadają.

• #38 05 Mar 2016 18:57
    DRaggon
    Poziom 10  

grala dzięki za pomoc.
    po kilku próbach kodowania na jednym i drugim module poddaje się. raczej na 99% piloty do wymiany.
    skoro ustalone, że piloty są 433 (dokładnie 433,92MHz) proszę was o numer katalogowy pilota lub wskazanie jakiejś aukcji na której będe mógł kupic kompletny klucz z polotem. używki nie chce bo może pochodzi pół roku i też wysiądzie.

Dodano po 15 [minuty]:

rezonator na płytkach ma oznaczenie 13.560

• #39 12 Mar 2016 11:03
    DRaggon
    Poziom 10  

Temat prawie do zamknięcia. w pilotach wysiadły mikroprocesory. niby nadają ale jednak nie idzie ich zaprogramować. moduł sprawny więc ten co kupiłem na szrocie 1J0.. AH wymienić mogę na 1CO z końcówką B lub F bo takie mają. powiedzcie mi na którym będzie można zakodować domykanie szyb z pilota? wymiana mikroprocesora w starych pilotach na takie z tych nowszych pod moduł 1C0 powinna zakończyć temat ale to na dam znac jak wymienie moduł i przelutuje mi pewien spec procesorki w pilotach.

• #40 13 Mar 2016 02:09
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.

Po pierwsze to pilotów się nie programuje - to moduł komfortu je przyjmuje do pamięci.
    Nie obejdziesz tego lutowaniem procesorków - skąd weźmiesz sprzęt do tego i procesory oraz wsad do nich?
    Jak przekładasz z innych to jest to nieopłacalne.
    Wymiana modułu nie zakończy się na module - by to działało to musisz wymienić sterowniki w drzwiach, przerobić instalacje - inaczej zapomnij o elektrycznych szybach.

• #41 05 Maj 2017 07:19
    DRaggon
    Poziom 10  

piloty martwe, zamykamy temat

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo