Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thomson 50fu6663, Migający ekran, podświetlanie.

29 Lut 2016 20:46 711 1
  • Poziom 2  
    Witam, powoli brakuje mi siły do tego tv więc liczę, że wreszcie ktoś mi pomoże z moim problemem.
    Posiadam telewizor thomson 50fu6663 w którym pojawił się problem z tym, że po włączeniu tv matryca robiła się cała biała serwis stawiał na uszkodzenie matrycy a że nie da sie jej dostać nigdzie zacząłem sprzedawać tv na części. Sprzedałem płytę głową a w tym czasie udało mi się ustalić że uszkodzony jest raczej moduł t-con a nie matryca. znalazłem płytę głową i t-con do tego tv i zamówiłem obydwie części zgodne oznaczeniami ze starymi częściami przy czym płyta głowna jest z innego tv lecz serwis w którym ją kupiłem twierdził że powinna działać i że jest z modelu 55ft8865. Częsci do mnie dotarły, zamontowałem je ekran nie robi się już biały tylko teraz jest czarny ekran i miga jego podswietlanie raz ciemniej raz jaśniej a ekran nadal nie wyświetla żadnego obrazu. Próbowałem wgrać najnowszy soft od 50fu6663 ale nic to nie dało. Liczę na waszą pomoc bo już brak mi sił do tego.
  • Poziom 2  
    Haloo, może jest tu chociaż jedna osobą będąca w stanie mi pomóc!? Mogę nawet zapłacić.. niestety nie mam w okolicy serwisu który zna się na czymś innym po za wymianie całych części na nowe.