Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Polo Sam Naprawiam samochód

29 Lut 2016 21:40 8103 12
  • Poziom 2  
    Witam poszukuję książki w pdf pod tytułem: "VW Polo Sam Naprawiam samochód". Byłbym wdzięczny za wrzucenie linka lub wysłanie na email: jacket1995(malpa)gmail.com
    Na googlach niestety nie ma szukałem dosyć długo wszystkie linki wygasły kilka lat temu.
    Pozdrawiam i z góry dziękuje
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    Najpierw doprecyzuj jaką tą książkę. Polo jest wiele.
  • Poziom 2  
    Moje autko jest z 98 wersja 3-drzwiowa. Więc jest to chyba III generacja produkowana od 94-01.
  • Poziom 2  
    1.4 benzyna w gazie.
  • Poziom 2  
    Nic nie doszło jeszcze: jacket1995(malpa)gmail.com
  • Poziom 1  
    Witam ściągnąłem tą instrukcję i generalnie niema tam nic o polo 6n2 które było produkowane od 99 do 2001roku nie ma nawet wzmianki o silniki AUA 1.4 16v 75km na którym mi zależy może ktoś taką instrukcję posiada będę bardzo wdzięczny Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Jakby mieli z każdą jednostką napędową robić książkę to by ich trochę było a dokładniej to chyba 12. Więc zapomnij że znajdziesz konkretnie książkę z silnikiem o w/w oznaczeniu silnika.
  • Poziom 35  
    A o co konkretnie chodzi z tym silnikiem, co się dzieje, co potrzebujesz zrobić, małe spalinowe benzyny są podobne.
  • Poziom 1  
    Ja poszukuję do polo z 2008 r. Jakby ktoś miał to proszę podesłać na maila magdaz7(malpa)vp.pl
  • Poziom 1  
    Witam, jesli ktoś ma jeszcze dostepny manual w pdf do Polo 2001 w lift 1.4 to bym poprosił vrs1(malpa)wp.pl