Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault laguna 1 3.0 V6 wariująca elektryka

rafałrembacz 01 Mar 2016 09:38 903 5
    rafałrembacz
    Level 2  
    witam problem dotyczy laguny 1 3.0.v6 po wymianie bezpiecznika ABS zaczął wariować klima-tronik włącza się i wyłącza następnie pojawia się grzanie siedzeń ,zanikło działanie wycieraczek i wentylatora ogrzewania wszystkie bezpieczniki są dobre ,za to pojawiło się stukanie przekaźników sprawdzałem chyba wszystko ale nie mogę dojść co ją boli.Z góry dziękuje za pomoc bo ja już się poddałem
    Masa19
    Level 13  
    Witam,
    Niestety nie znam elektryki tego samochodu, jednak podobne problemy miałem w swoim stilo (wariująca elektryka), problemem okazała się skrzynka bezpieczników w komorze silnika. Dostawała się woda/wilgoć- rozwiązaniem było rozłożenie całej skrzynki wysuszenie/wyczyszczenie i problem na jakiś czas znikał. Może tutaj przy wymianie bezpiecznika też "poruszałeś" skrzynką, która jest w nie najlepszym stanie i to spowodowało problemy. Jedyne co w tym momencie przychodzi mi do głowy to dokładne wyczyszczenie skrzynki i wszystkich złącz w pobliżu.
    Pozdrawiam
    rafałrembacz
    Level 2  
    dzięki dzisiaj sprawdzę może to coś pomoże
    zibi581
    Level 22  
    Dlaczego wymiana bezpiecznika,jeżeli zwarcie ,to szukaj przetarć instalacji z komory silnika do kabiny.
    nokia6688
    Level 1  
    rafałrembacz rozwiązałeś swój problem? bo mam teraz takie same objawy.
    co zrobiłeś.?
    rafałrembacz
    Level 2  
    problemem był wentylator nagrzewnicy ,robił zwarcie i to powodowało wszelkie problemy z elektryką.wentylator wymieniłem i wszystko się us.pokoiło.problem znikł