Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel combo 1,7 dti isuzu - komputer pokładowy a interfejs bluetooth elm 327

01 Mar 2016 17:01 1632 2
  • Poziom 11  
    Witam posiadam Opla combo 1,7 dti z 2003r brakuje mi w nim komputera pokładowego no i chciałem sobie kupić interfejs bluetooth elm 327.Czy da się odczytać za jego pomocą parametry silnika? Problem polega na tym ,że miałem kiedyś takie urządzenie Garmina które podpinało się pod OBD i za pomocą bluetooth łączyło się z nawigacją i powinno wyświetlać te parametry, :cry: powinno :cry: wg producenta powinno działać we wszystkich samochodach wyprodukowanych w latach 2001 i nowszych (benzyna)oraz 2003 i nowszych (diesel) mój samochód jest z 10.2003 no i nie działa (samo urządzenie działa sprawdzałem w VW z 2006r i działa) Czy zatem urządzenie elm 327 będzie u mnie działać? Znowu słyszę zapewnienia że działa z wszystkimi samochodami wyprodukowanymi po 2000r :D
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Ciężo powiedzieć ELM to dość uniwersalne urządzenie do wszystkiego. A wiadomo że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
    Producent może śmiało mówić że przeprowadzisz diagnozę z takim pojazdem ale w praktyce może być różnie. Proponuje ze strony viaken.pl poradzić się kogoś z obsługi.
  • Poziom 14  
    Posiadam opla astrę h 2005 rok diesel 1.7 z silnikiem isuzu. Szukam do niego jakiegos interfejsu obd2. Zakupiłem zwykłego elm327 v2.1 ale jest problem z komunikacją z ECU. W innym oplu,(silnik 1,9 CDTI) ten elm327 dziala bez problemu. Czy ktos wie jski elm327 bedzie sie komunikowalo w tym oplu z silnikiem 1.7 isuzu z ECU?  czy np elm327 v1.4 lub v1.5