Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Color LaserJet 2840 - Nie drukuje, białe kartki

02 Mar 2016 13:30 1995 2
  • Poziom 9  
    Mam problem z drukarka HP 2840, a mianowicie mimo że wszystkie tonery są pełne kartki wychodzą bez zadruku. Stało się to po wymianie czarnego tonera. Próbowałem ustawić karuzelę bo wczytałem że może to być przyczyną ale nie wiem czy robię to tak jak powinienem. Znaki ustawiam tak jak na tym zdjęciu (odchylam kółko główne karuzeli i przestawiam zgodnie do białej zębatki):

HP Color LaserJet 2840 - Nie drukuje, białe kartki

Ale po kilku obrotach znowu są przestawione. Czy mogę prosić o wyjaśnienie jak to powinno być ustawione ?

Dodam że kartki wychodzą zimne czy jest to wina złego ustawienia czy może po prostu grzałka do wymiany ?

No i czasem wyskakuje błąd 54.2
  • Poziom 16  
    Prawdopodobnie zatarty któryś toner powoduje przestawienie karuzeli. Wyciągnij wszystkie tonery na zewnątrz i pokręć wałkiem każdego z nich. Powinny kręcić się lekko.
    Pozdrawiam !
  • Poziom 9  
    Strzał w 10 !!!

Co prawda kilka godzin wcześniej udało mi się to ustalić, ale faktycznie przyczyną był uszkodzony jeden toner (zamiennik) wystarczyło ustawić karuzele tak jak powinna być ustawiona wsadzić oryginalny toner i problem zniknął.

Dzięki pozdrawiam

Moderowany przez tomek1986022:

Rozwiązane tematy proszę zamykać - za każdy zamknięty swój temat dostajesz 5pkt.