Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Goclever Quantum 900 - Hasło nałożone na tableta - jak zrobić twardy reset?

Daniel1300 02 Mar 2016 23:14 1503 7
  • #1 02 Mar 2016 23:14
    Daniel1300
    Poziom 14  

Witam,
    Dostałem tableta, w którym właściciel przypadkowo założył hasło i oczywiście go nie pamięta... Każdy inny tablet wystarczyło zresetować poprzez twardy reset, ale ten tablet niestety nie ma przycisków do regulacji głośności, nie wiem, jak wejść do resetu softu. Jedyne przyciski to "home" oraz przycisk włączania. W jaki sposób się resetuje taki tablet?

0 7
  • #2 04 Mar 2016 18:26
    nutergsm
    Moderator - GSM

Wgrać nowy firmware.

0
  • #4 06 Mar 2016 23:29
    nutergsm
    Moderator - GSM

Ja nie znalazłem sposobu na hard reset.

0
  • Pomocny post
    #6 17 Mar 2016 12:49
    nutergsm
    Moderator - GSM

Żadne wyjmowanie baterii nic ci nie da.

0
  • #7 21 Mar 2016 16:09
    Freddy
    Poziom 43  

Daniel1300 napisał:
    Witam,
    Dostałem tableta, w którym właściciel przypadkowo założył hasło i oczywiście go nie pamięta... Każdy inny tablet wystarczyło zresetować poprzez twardy reset, ale ten tablet niestety nie ma przycisków do regulacji głośności, nie wiem, jak wejść do resetu softu. Jedyne przyciski to "home" oraz przycisk włączania. W jaki sposób się resetuje taki tablet?
    Z dowodem zakupu do autoryzowanego serwisu.
    To jest blokada antykradzieżowa i na szczęście nie da się jej obejść.

0
  • #8 21 Mar 2016 16:18
    Daniel1300
    Poziom 14  

Freddy napisał:
    Daniel1300 napisał:
    Witam,
    Z dowodem zakupu do autoryzowanego serwisu.
    To jest blokada antykradzieżowa i na szczęście nie da się jej obejść.

Bardzo mi pomogłeś, dzięki. :|

Żeby Ci uświadomić prawdopodobny, inny przebieg wypadków, napiszę Ci, dlaczego założyłem temat:

-Dowodu zakupu nie mam, bo jak to zwykle bywa, nie każda osoba ma w domu szufladkę na paragony i czasem go po prostu zgubi lub wymnie w portfelu tak, że jest nieczytelny, a wtedy autoryzowany serwis mówi "przykro mi, ale nie mogę panu pomóc, proszę znaleźć paragon".

-Tą blokadę da się obejść w każdym innym tablecie resetując go; jako "złodziej" wiem takie rzeczy. Kilka razy musiałem resetować tak tableta dla znajomych. Kolega nutergsm już napisał, że można wgrać nowy firmware.

Widzę swoją drogą, że krytyka DIY jest na elektrodzie bardzo źle widziana, bo domyślam się, że stąd ta odpowiedź. :|

0