Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka indesit RG2330 nie wyłącza się

kasiap04071 03 Mar 2016 07:34 2304 3
  • #1 03 Mar 2016 07:34
    kasiap04071
    Poziom 2  

Mam problem z lodówką, która się nie wyłącza. Wcześniej miałam problem , chłodził tylko zamrażalnik, zawołałam więc dwóch fachowców którzy wymienili mi termostat. Po ich wyjściu lodówka zamieniła się w grzejnik. Zadzwoniłam do nich powtórnie, stwierdzili brak płynu chłodniczego I znów wymienili mi termostat na mój. Dodam tylko że zapłaciłam za dwie usługi. Po dwóch tygodniach zmniejszyłam chłodzenie gdyż chłodziła za bardzo. Od tamtego czasu lodówka się nie wyłącza chodzi cały czas przez co na tylnej ściance powstaje lód, kiedy pokrętłem ją wyłączam to odpoczywa ale po usunięciu lodu włącza się sama i znów po jakimś czasie sama muszę ją wyłączyć. Powtarzam tą czynność kilka razy dziennie. Proszę o pomoc. Czy może magicy źle zamontowali termostat? Bo już boję się ich wołać ponownie. Dziękuję.

3 3
  • #3 04 Mar 2016 18:49
    kasiap04071
    Poziom 2  

Ciężko mi już zaufać. Jedno naprawią, a drugie zepsują.

0
  • #4 04 Lip 2016 13:03
    homotopy
    Poziom 10  

ja mam taki problem, że co jakiś czas muszę rozmrażać lodówkę Indesit no frost, ponieważ podnosi się temperatura w chłodziarce, po rozkręceniu części za szufladami zamrażarki okazuje się, że wszystko jest w lodzie...
    było już dwóch fachowców z firmy Indesit... zapłaciłam 100 złotych i dalej nie wiadomo co jest nie tak z moją lodówką... teraz będziemy zmieniać termostat...

10