Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie telewizora Samsung UE55ES6800S z komputerem PC screen mirroring

steward88 03 Mar 2016 10:48 1488 0
  • #1 03 Mar 2016 10:48
    steward88
    Poziom 6  

Witajcie,
    przekopałem trochę elektrody i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Chciałbym "streamować"/przenieść/zduplikować widok pulpitu mojego komputera stacjonarnego (w jednej sieci wifi) do ww. telewizora. Nie wiem jak to zrobić, posiadam PC z windowsem 10, kartę wifi TP-Link, na początek po krótce opiszę co zrobiłem do tej pory.
    - ściągnąłem i zalogowałem się poprzez samsung Link, wszystko ładnie działa, zdjęcia przesyłam itd, jednak program ten nie ma możliwości "przerzucenia" pulpitu PC na tv
    - system mój w komputerze nie widzi ekranu telewizora jako dodatkowy monitor, w panelu sterowania posiadam jeden monitor (to samo w menadżer urządzeń) po przyciśnięciu "przycisk windows + P" nie ma opcji wirtualnego monitora
    - nie mam pojęcia jak ustawić telewizor (widzi PC, widzi komórkę - ale po kliknięciu na np. PC w Source wyświetla zdjęcia/wideo/pliki) - bez opcji pulpitu.
    Wytłumaczcie mi Panie lub Panowie bo przekopuję internet i albo jestem za głupi żeby to zrobić albo się nie wyspałem.

Pozdrawiam serdecznie całą Elektrodę.

Dodano po 1 [godziny] 50 [minuty]:

Odpowiedź z supportu Samsunga:

Jeżeli chodzi o telewizor UE55ES6800S, dany model nie posiada funkcji Screen Mirroring. Tutaj istnieje wyłącznie możliwość udostępniania plików multimedialnych za pomocą aplikacji Samsung Smart View.
    10:40
    Po aktualizacji należy ponownie sparować urządzenia z aplikacją Smart View, która umożliwi przesył plików.

Temat do zamknięcia.
    Biegnę do sklepu po mini HDMI.

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo