Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop HP do 2600 zł. Matowa matryca i dobra klawiatura.

03 Mar 2016 15:39 489 3
  • Poziom 5  
    Witam, tak jak w temacie, chciałbym kupić komputer do max 2500 - 2600 złotych. Ma to być normalny komputer, uniwersalny do przeglądania Internetu czy do filmów albo muzyki, nie gram raczej w gry, ale raz na jakiś czas gdybym miał ochotę jakąś odpalić, to mogłaby pójść ewentualnie :P

Zależy mi na tym, żeby był ergonomiczny, przede wszystkim, żeby klawiatura była jak najbardziej wygodna,tzn. żeby można było szybko, sprawnie i wygodnie na niej pisać. Zauważyłem, że HP ma laptopy z takimi klawiaturami, przede wszystkim oglądając ten laptop w Media Markt:

http://www.mediamarkt.de/de/product/_hp-pavilion-15-p234ng-1990640.ht

zauważyłem, że jest to szybka, praktycznie bezgłośna klawiatura, idealna wręcz.
    Jestem w tej chwili w Niemczech, ale chcę kupićlaptopa w Polsce, bo nie chcę niemieckiej klawiatury, tylko polską. Myślę, że jest całkiem prswdopodobne, że tutaj dostałbymlepszy sprzęt w tej samej cenie, ale klawiatura jest niestety niemiecka. Natomiast już Probooki zauważyłem, że nie mają zbyt ergonomicznej klawiatury, źle się na niej pisze.

Druga sprawa, bardzo ważna to ekran, chciałbym, żeby był matowy, ponieważ bardzo ważną sprawą są dla mnie oczy, a z tego co słyszałem nie męczą się tak bardzo przy matowym właśnie... :P

I jeszcze pytanie, czy powinienem kupić 8 GB Ramu czy wystarczy 4GB? Bo nie wiem :P

I najlepiej, żeby był czarny, hehehe ;-)

Dzięki i pozdrawiam
  • Poziom 5  
    No dobrze, a co ona mi da w ogóle?

Bo nie znam się na tym zupełnie. Jest lepsza dla oczu czy co?
  • Poziom 14  
    Po to dałem porównanie - większy obszar roboczy