Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor przestał działać z kartą graficzną.

03 Mar 2016 20:04 699 2
  • Poziom 4  
    Kupiłem sobie ostatnio nowy komp. Ale monitor mam stary. Mam grafikę radeon i od początku były problemy ze zgodnością nowej grafiki i starego monitora. Ale mimo to wszystko działało, można było normalnie gać. Aż do teraz kupiłem sobie Far Cry Primal i jak włączyłem po raz pierwszy to monitor zgasł i pokazał się napis poza zasięgiem pracy. Potem przełączyłem na grafikę wbudowaną i tam wszystko działa tylko że gra się tnie, więc przestawiłem rozdzielczość w grze i chciałem powrócić do radeona ale nic dalej to samo. Włączyłem komputer od nowa i teraz na chwilę był ekran ale jak windows zaczął się wczytywać to znowu poza zasięgiem pracy, a jak odłączyć kabel od monitora i włączyć jeszcze raz to pokazuje się sprawdź kabel sygnałowy. Co mogę zrobić? Przecież wcześniej działało.

Dodano po 2 [godziny] 7 [minuty]:

Podłączyłem telewizor jako drugi monitor za pomocą HDMI i działa mi monitor, telewizor może być wyłączony ale musi być podłączony wtedy działa monitor jak odłączam telewizor to monitor pokazuje poza zakresem pracy. O co tu może chodzić?
  • Poziom 4  
    Podłączyłem monitor innym kablem i działa. Był podłączony na D-SUB a dałem na DVI-D. Dziwi mnie to bo wcześniej wszystko działało. Ten monitor mnie coraz bardziej zaskakuje.