Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo t61 - Bios odblokowanie sataII

03 Mar 2016 19:27 2148 3
  • Poziom 14  
    Witam, Zamontowałem dysk SSd w laptopie żeby dodać mu trochę werwy. Jak wiadomo te dyski Mają interface sata3 laptop ma sata1 więc dysk będzie chodził na 1/3 możliwości i teraz tak
    Jest modyfikowany bios który odblokowuje sata2 w tym laptopie [url=http://www.thinkwiki.org/wiki/Middleton's_BIOS]Link[/url]
    Przed instalacją biosu trzeba wyłączyć w biosie Security Chip jednak u mnie nie idzie zmienić konfiguracji tego parametru
    Lenovo t61 - Bios odblokowanie sataII
    czy jest jakaś blokada i można to odblokować?
    Plik jest spakowany rar po rozpakowaniu jest plik po po otwarciu którego uruchania się plik instalacyjny
    tu jestREDME
    Obsługiwane systemy ThinkPad:

- (Modele 14,1 calowy panoramiczny z IEEE 1394) R61
    - (Modele 14,1 calowy panoramiczny z IEEE 1394) R61i
    - T61 / T61p

Uwaga: Można wybrać "update BIOS-FN + CTRL Swap" wersja tego systemu BIOS, jeśli lubisz CTRL-FN swap.

Aktualizacja BIOS:

1) Uruchom WINUPTP.EXE jako administrator.
    2) Wybierz "Aktualizacja ThinkPad BIOS" i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
    3) Po zakończeniu aktualizacji została zakończona, program wyświetli komunikat "Flash Aktualizacja została pomyślnie zakończona ...".
    Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ponownie uruchomić komputer.

Czy ktoś już próbował wgrać ten bioś?
  • Poziom 14  
    Nowy Bios wgrany chwila strachu i wszystko śmiga jąk ta lala. Nie wiem czy jest taki bios do innych laptopów. Ale jak masz staruszka Lenovo i chcesz dac mu nowe zycie to wgrać bios dolozyc dysk ssd i cieszyć się na nowo z laptopa.
    .