Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer VSX-417 - Jaki subwoofer do amplitunera Pioneer vsx-417 ?

rafael74rj 03 Mar 2016 21:19 1179 10
  • #1 03 Mar 2016 21:19
    rafael74rj
    Poziom 4  

Witam proszę o pomoc mi w doborze wyboru subwoofera do amplitunera marki Pioneer VSX-417 i druga prośba bo mam upatrzony subwoofer Bose PS3-2-1 III czy będzie on pasował do wyżej wymienionego amplitunera ? Z góry dziękuje za pomoc .

0 10
  • Pomocny post
    #2 04 Mar 2016 10:05
    ciuqu
    Poziom 33  

Subwoofer nie będzie pasował, posiada wejścia systemowe do całego systemu surround BOSE.

Potrzebujesz SW z tradycyjnym wejściem chinch najlepiej z automatycznym ON/OFF po wykryciu sygnału, chyba że wolisz "pstrykać" guziczkiem. POWER.

0
  • Pomocny post
    #4 04 Mar 2016 20:04
    ciuqu
    Poziom 33  

A czy wolisz wygodę czy jednak bez znaczenia, "pstrykanie" ci nie przeszkadza? Jakie kolumny masz podpięte pod ten wzmacniacz?

0
  • #5 04 Mar 2016 20:43
    rafael74rj
    Poziom 4  

Może być i pstrykanie i tak brakuje mi pilota do amplitunera a kolumny mam dwie sztuki Pioneer model S-H240V-W , 80 W , 8 ohm a chciałem dokompletować cały zestaw głośników do tego wzmacniacza tak by za rozsądną cenę poprawić efekt dźwiękowy jak na razie nie stać mnie na bardzo drogi sprzęt a myślę że przy dobrym doborze będę wystarczająco zadowolony z tego co mam .

0
  • Pomocny post
    #6 08 Mar 2016 06:47
    ciuqu
    Poziom 33  

W tej cenie ciężko Ci będzie znaleźć coś co "stylistycznie" spasuje do tych kolumn.

Szukaj czegoś co posiada regulację wzmocnienia i fazy, coś markowego.. Przy kupnie Yamahy zwróć uwagę bo często potrzebują zasilania 9V (jack 3,5mm) do włączenia, będziesz musiał dołożyć zasilacz.

Ja mam Yamahe NX SW 120 i gra całkiem przyzwoicie, świetnie uzupełniała Jensen Chellenger, jednak po podpięciu ich pod starą wieże sub okazał się zbędny.
    Niestety je sprzedałem i teraz sub obowiązkowy do plastikowych małych pudełeczek Yamahy.

Niestety producenci na koszt dźwięku przestrzennego zapomnieli o jakości i teraz potrzeba subwooferów i innych wynalazków.

0
  • #8 13 Mar 2016 12:59
    ciuqu
    Poziom 33  

Jak dla mnie to ok. Pasuje stylistycznie do kolumn, posiada wszystkie niezbędne regulacje. Nie wiem czy ma auto on off i nie wiem jak gra.

0
  • #9 14 Mar 2016 11:28
    ciuqu
    Poziom 33  

Za ile kupujesz tego Jamo?

0