Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przeszkadzające reklamy

Łuk_F 22 Cze 2005 10:33 2172 10
  • #1 22 Cze 2005 10:33
    Łuk_F
    Poziom 16  

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jak można zablokować wyskakujące reklamy przy otwieraniu stron www. Chodzi mi o te reklamy co otwierają się w tym samym oknie.
    Nie ukrywam że mi te reklamy bardzo przeszkadzają.

Moja przeglądarka to Opera 7.54

Za wszelkie porady dziękuję.

0 10
  • #2 22 Cze 2005 10:37
    tszczesn
    Specjalista-oldradio

Łuk_F napisał:

Chciałbym się dowiedzieć jak można zablokować wyskakujące reklamy przy otwieraniu stron www. Chodzi mi o te reklamy co otwierają się w tym samym oknie.
    Nie ukrywam że mi te reklamy bardzo przeszkadzają.
    Moja przeglądarka to Opera 7.54

W Operze nie wiem, ale w Mozilli masz silny duet - AdBlock i Multizilla - za ich pomocą zrobisz wszystko z reklamami, (również flash Overlay), wyskakującymi oknami, zakładkami i parę innych rzeczy. Bardzo wygodne i użyteczne narzędzia.

0
  • #3 22 Cze 2005 10:50
    kao91
    Poziom 13  

Mam obecnie Operę 8.0 i muszę powiedzieć, że reklamy mi nigdy nie wyskakują.Przykładowy adres strony z której możesz pobrać Operę:

http://opera.com/lang/pl/

POLECAM!

0
  • #6 08 Lip 2005 16:57
    taniel
    Poziom 14  

u mnie: firefox + ad muncher v4.7
    nie wyskakuja zadne reklamy, nie ma rowniez banerow reklamowych na stronkach a co za tym idzie szybciej sie otwieraja

0
  • #7 15 Wrz 2005 09:26
    brachu_sq8diett
    Poziom 16  

no a jak zrobić aby takie reklamy robione we flashu nie pojawiały sie w IE ? jaki program mi będzie potrzebny ?

0
  • #8 15 Wrz 2005 10:06
    lelekx
    Poziom 29  

Co do IE: moje "ulubione" strony umieszczam w strefie witryn z ograniczeniami - znikają popupy, flashe i wszelkie drażniące javascripty;
    przykłady: wiadomosci.onet.pl, newsroom.chip.pl, www.di.com.pl

Narzędzia - opcje internetowe; zakładka Zabezpieczenia

0
  • #9 15 Wrz 2005 15:23
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

brachu_sq8diett napisał:
    no a jak zrobić aby takie reklamy robione we flashu nie pojawiały się w IE ? jaki program mi będzie potrzebny ?

Którą wersję Windows kolega posiada?

0
  • #10 15 Wrz 2005 16:01
    brachu_sq8diett
    Poziom 16  

winXP professional wersja 2002 z SP2

0
  • #11 15 Wrz 2005 18:50
    Yoga
    Poziom 21  

:arrow: Łuk_F
    Opera jest programem komercyjnym i tylko wersja zarejestrowana ma możliwość zablokowania pop-up'ów. Niedawno była okazja zarejestrować operę i otrzymać kod za darmo - poprostu spóźniłeś się bo byłoby po sprawie.

0