Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Volvo HU-605 pod¶wietlenie

xartekx 22 Jun 2005 11:19 6338 6
    xartekx
    Level 11  
    Witam,
    Czy jest kto¶ w stanie mi powiedzieć czy Radio do Volvo HU-605
    powinno byc podswietlone caly czas tak jak inne przyciski i pokretla na desce?
    W niektorych zlaczach sa przewody "illumination" a tu nie ma i wydaje mi sie ze
    radyjko nie jest podswietlone :(
    Posiadam Volvo ze starsz instalacja z '99 roku i musialem zastosowac przejsciowke
    (ZRS-AS-15A Adapter Volvo S/V 40/70 przewody) do tego nowego modelu radia,
    wszystko jest ok tylko to podswietlenie ;/
    Jezeli ma ktos moze jakis schemat lub opis wszystkich pinów w kostkach w radiu i moglby przeslac mi to bede wdzieczny baartur(malpa)interia.pl

Tu jest pokazana ta przejsciowka
    http://tme.pl/katalog/index.phtml?tme_session...b0fdaee64a&sid=&f_szukaj=volvo&f_radio=&idp=1

Pozdrawiam,
    Artek
    btomko
    Level 34  
    HU-605 podswietlanie ma po canie (kanie)
    xartekx
    Level 11  
    Czyli po jednym z kabli ktore sa w tej kostce?
    xartekx
    Level 11  
    Co to znaczy?
    Nie znam sie za bardzo na tym a chcialbym sie dowiedziec czemu slabo swieci?
    JACEK P
    Level 14  
    Na płycie głównej podł±czyć bazy 3 tranzystorów steruj±cym pod¶wietleniem panelu do 12V po zapłonie przez 4,7k rezystor.
    xartekx
    Level 11  
    ZnaleĽć 12V po zapłonie i kupić rezystor 4,7k to nie problem ale jak znaleĽć bazy trzech tranzystorów? Ma kto¶ może jaki¶ schemat tego radia?

A czy może być tak, że brakuje jakiego¶ przewodu w kostce od pod¶wietlenia? albo co¶ w niej jest nie tak podł±czone?
    Radyjko zaczyna ¶wiecić słabo po włożeniu i przekręceniu kluczyka ale przed zapłonem, może co¶ jest z podł±czeniem?
    djvaldi2
    Level 10  
    W kostce radia 3 pin od lewej w górnym rzędzie ( RHEO ) .Radio Volvo HU-605 pod¶wietlenie