Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka dokładna mapa dla kuriera na Nokia Lumia 625?

05 Mar 2016 22:13 1305 12
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich.
    Proszę o poradę jaką zainstalować nawigację na nokia lumia 625 Windows phone.
    Chodzi o nawigację dla kuriera czyli nr.domów w mieście i na wioskach. Oczywiście żeby nie trzeba było co chwilę za nią płacić.
    Z góry dziękuje za informacje.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 11  
    Nawigacja offline czy online?
  • Poziom 19  
    Z nawigacji offline darmowe (ale niezłe) HERE Maps (mapy Navteq), z komercyjnych Automapa.
  • Poziom 26  
    Zmień telefon na coś z androidem to będziesz miał do wyboru,do koloru nawigacji.
  • Poziom 10  
    Chodzi mi o nawigację offline
  • Poziom 11  
    Poszukaj poprostu w sklepie windows "nawigacja offline" powinno wyskoczyć paręnaście wyników
  • Poziom 10  
    Mowa tu o Androidzie. Mam tablet na androidzie, więc może jakieś propozycje dla niego

Dodano po 1 [minuty]:

Ja wiem że jest ich dużo,tylko chodzi mi o to aby miała nr. domów
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    buggie3 napisał:
    Mowa tu o Androidzie. Mam tablet na androidzie, więc może jakieś propozycje dla niego
    Ale jaki to tablet (marka / model)?
    Chociaż wiesz czy ten tablet ma wbudowany GPS?

buggie3 napisał:
    ,tylko chodzi mi o to aby miała nr. domów
    No to z AutoMapy raczej nie skorzystasz, bo ma "słabo ogarnięte numeracje" szczególnie w mniejszych miejscownikach a przy :kurierce" to dość ważne.

Sama mapa Panoramy Firm ma ogarnięte numerację... o ile już się wtrąciłem w temat, to przetestuj ich mapę (trial 14 dni)
    http://nawigacja.navigo.pl/
  • Poziom 10  
    Tablet to Vordon miałem na niej zainstalowaną MapaMap ale nie byłe z niej zadowolony

Dodano po 1 [godziny] 44 [minuty]:

Zainstalowałem AutoMape i od razu wyskoczyło że licencja wygasła. Coś tu jest nie tak
  • Poziom 34  
    gsm_virus napisał:
    No to z AutoMapy raczej nie skorzystasz, bo ma "słabo ogarnięte numeracje" szczególnie w mniejszych miejscownikach a przy :kurierce" to dość ważne.

Raczej skorzysta, ostatnimi czasy zaktualizowano bardzo tą numerację i jest dużo lepsza jak w darmowych offline...
  • Poziom 34  
    buggie3 napisał:
    Zainstalowałem AutoMape i od razu wyskoczyło że licencja wygasła. Coś tu jest nie tak

Widocznie wcześniej już była zainstalowana na tym urządzeniu wersja "demo"...