Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firefox nie wyszukuje stron, pozostałe przeglądarki działają

nieogar1 05 Mar 2016 22:38 591 4
  • #1 05 Mar 2016 22:38
    nieogar1
    Poziom 5  

Laptop toshiba l750, windows 7 x64. Wszystkie najnowsze sterowniki zainstalowane.
    Problem o tyle specyficzny, że nigdy dotąd się z czymś takim nie spotkałem. Firefox nie chce wyszukiwać stron internetowych (ze sprawdzonych działa jedynie facebook.com), podczas gdy opera, chrome, explorer nie sprawia żadnych problemów.Problem pojawil się z dnia na dzień, na laptopie zainstałowane same podstawowe programy +autocad, photoshop, wiec raczej wykluczam ingerencję innych programów. Próbowałem znaleźć przyczynę ale bezskutecznie,czyściłem cache, instałowałem starszą wersję firefoxa, najnowszą, na każdej to samo. Usunąłem wszystkie śmieci jakie pozostały po odinstalowaniu, skanowałem dyski.Odinstalowałem antywirusa, wyłączyłem zaporę, założyłem osobny profil na windowsie, instałowałem na innej partycji, zmieniałem ustawienia firefoxa w konfiguracji systemów proxy. Jedyne moje odkrycie, to fakt że w trybie awaryjnym windowsa z obsługą sieci, firefox działa jak należy.
    Jakieś pomysły na rozwikłanie zagadki :D?

0 4
  • #3 06 Mar 2016 15:55
    nieogar1
    Poziom 5  

Dzieki wielkie, mbam wykryl jakis syf i po problemie :)

0
  • #4 06 Mar 2016 15:58
    Kolobos
    Spec od komputerów

Warto jednak zamiescic logi z FRST.

0
  • #5 06 Mar 2016 15:58
    mati211p
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

nieogar1 napisał:
    Dzieki wielkie, mbam wykryl jakis syf i po problemie :)

To nie oznacza, że wszystko zostało usunięte, wykonaj wszystkie zalecone kroki.

0