Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio pionner audi a4 95r radio po podlaczeniu nie wylacza sie

06 Mar 2016 10:26 915 11
  • Poziom 5  
    Witam. Kupiłem kilka dni temu audi a4 b5 95 rok. Samochód był bez radia, mam radio pioneer deh1800. Mianowicie kostka iso od zasilania w samochodzie jest w nim podłączona masa i czerwony prąd chyba stały i na krótko do 2 pinów. Jeśli nie zrozumiecie o co chodzi to wyślę zdj później. Chodzi mi o to ze po podlaczeniu radia na krótko ono nie wylacza sie po wyjęciu kluczyka i nawet przyciskiem na radiu. Czy można to jakoś zrobić? Czy trzeba nowa kostkę iso ?
  • Poziom 14  
    Prawidłowe zasilanie :masa,plus stały,plus po stacyjce.Kolory powinny być czarny/czasami brązowy/,czerwony,żółty.Poz.
  • Poziom 40  
    mattyde napisał:
    Jeśli nie zrozumiecie o co chodzi to wyślę zdj później

Tak, przydałoby się zdjęcie tej kostki.

mattyde napisał:
    Chodzi mi o to ze po podlaczeniu radia na krótko ono nie wylacza sie po wyjęciu kluczyka i nawet przyciskiem na radiu.

Nie wyłącza się tzn. nadal gra muzyka czy tylko świeci się wyświetlacz/podświetlenie przycisków?
  • Poziom 5  
    I po takim podlaczeniu działa ale radio nie wył się tylko świeci godzina i przyciski. Chyba ze zdejmie się panel. Widać na zdj ze kable jakieś są po ucinane.
    Radio pionner audi a4 95r radio po podlaczeniu nie wylacza sie
  • Poziom 5  
    Pomogło tylko w jednej rzeczy a mianowicie podświetlenie deski rozdzielczej zaczęło się świecić. Nw może coś z instalacją jest nie tak i trzeba do dobrego elektryka ?. Coś możecie doradzić?
  • Poziom 5  
    Ale chodzi o to jak bym nie podłączył to nakładam panel i radio gra i świeci się podświetlenie deski a ściągam panel i gaśnie wszystko nie używając do tego kluczyka i stacyjki. Nw o co chodzi
  • Poziom 40  
    Mógłbyś podać jeszcze dokładny model tego radia?