Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EUCAIDP - Zmywarka wyłącza się po kilku sekundach.

06 Mar 2016 14:02 2388 5
  • Poziom 15  
    Cześć! Zmywarka nie była używane przez kilka miesięcy i po włączeniu i wyłącza się po kilku sekundach. Nabiera wody przez kilka sekund i gaśnie. I tak pobiera sobie wode na raty aż do momentu aktywacji grzałki.Wówczas zaszumi kilka sekund (gotowanie) i znowu gaśnie. Myślimy nie naprawiać tylko zatrudnić kogoś do naciskania guzika.. :D :D
    A tak serio to gdzie szukać ? Bezpiecznika nie wyrzuca tylko wszystko gaśnie na panelu sterowania.Raz nawet zaskoczyła i zrobiła kilka cykli wiec stwierdziłem że "naprawiła się" sama, ale dziś ta sama historia - wyłącza sie po kilku sekundach.
    Pozdrawiam
    Andrzej Electrolux EUCAIDP - Zmywarka wyłącza się po kilku sekundach.
  • Specjalista - Urządzenia Przemysłowe
    Andrzeju sprawdź czy ktoś nie poprzestawiał parametrów.
    Ten service jest do wielu zmywarek. Twój to PROG 106 do EUCAIDP 502026
  • Poziom 15  
    Czesc Edward!
    Dzieki za tipsa! Nie wierze ze ktos tam majstrował.Okres zimowy w restauracji (na zadupiu) to tylko lunch dla 60 osób o 12:00.W tym okresie pracuje tylko wlaściciel. On zna tylko dwie funkcje (ON, OFF). Oczywiscie przejrzę parametry czy są zgodne , ale bardziej pasuje mi teoria ze zmywarka stała nieużywana od 6 mcy i może wilgoć coś uszkodziła.. Zmywarka zaskakuje czasem i zrobi nawet kilka cykli...i nagle cisza.Wszystko znika.
    Pozdrawiam.
    Andrzej
  • Specjalista - Urządzenia Przemysłowe
    bez oględzin trudno forować, jeśli wilgotne pomieszczenie przez parę miesięcy to mogły zaśniedzieć jakieś połączenia.Może gryzoń coś ponadgryzał. Najpierw stan okablowania i podzespołów bo może to zwykła pierdółka.
    Życzę trafnych spostrzeżeń, pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witam. I ja jestem za tym, że coś zawilgło, ew. jakaś zwara się robi. W maszynach Fagora na przykład, po dłuzszym przestoju skleja się uszczelniacz pompy mycia i zmywara się napełni, zagrzeje ale nie myje tylko stoi i buczy silnik. Jak się ją tak trzyma to i silnik szlag trafia. Trzeba zajrzec do maszyny, sprawdzić przewody, odłączyć coś i poczekać czy się wyłaczy czy nie (przy napełnianiu to elektrozawór lub dozownik płynu do mycia).
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Witam.
    Zdjąłem przednią dolną obudowę, zostawiłem farelkę z nadmuchem na 500watt na noc i zmywarka lata bez problemów. Zawilgocenie.
    Dzięki za pomoc!
    Andrzej