Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WD elements WD10JMVW - Odmowa dostępu do dysku (nie pokazuje pamięci)

06 Mar 2016 15:11 1356 5
  • Poziom 2  
    Witam
    Posiadam dysk marki WD Elemnets model WD10JMVW o pojemności 1.0TB. Ostatnio pojawił mi sie problem : podłączam dysk (pracuje swieci sie) , komputer go widzi natomiast gdy chce otworzyć go wyskakuje odmowa dostępu. Na dysk nie były zakładane żadne zabezpieczenia (z tego co mi wiadomo ). Natomiast we właściwościach dysku nie wczytuje mi nawet zajmowanej pamięci oraz ogólnie rozmiaru dysku jest 0.0 wszędzie . Gdy przejdę do menadżera dysków tam już widać dostępna pamięć ile zajmuje itp, natomiast nic sie nie da tam zrobić. Przez konsole CMD rownież nie mogę sie dostać na dysk a komenda naprawcza chkdsk nie naprawiła dysku mimo ze coś tam chyba wykryła (naprawa odbywała sie podczas uruchamiania komputera dlatego tez nawet nie wiem co na koniec wyskoczyło). Temperatura dysku jest zaczytywania i jest poprawna. Juz brakuje mi pomysłów co z tym można zrobić. Niestety formatowanie odpada ponieważ mam tam zbyt dużo ważnych dokumentów.
    Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże z tym dodam ze taki sam problem mam z dwoma innymi pamięciami zewnętrznymi lecz tam nawet nie można sformatować bo błąd wyskakuje
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Pokaż:
    - Screen z zarządzania dyskami
    - SMART dysku
    - Screen z DMDE po wyborze dysku z urządzeń fizycznych i wejściu na partycję dysku oraz rozwinięciu $Root (o ile to możliwe)
    Czy dysk był podłączany w międzyczasie do TV?
    Czy Total Commander widzi zawartość dysku?
  • Poziom 5  
    Zainstaluj Paragon Partition Manager (jest wersja free) i zobacz jaki status partycji będzie w tym programie, załącz screeny, wygląda na uszkodzenie dysku, ale jak masz szczęście uszkodzona będzie tylko struktura partycji
  • Poziom 43  
    Podłączony jest do USB 3.0 czy do 2.0 ale kablem typu "Y"?
  • Poziom 2  
    W Total mam odmowe dostępu nie mogę przejść na ten dysk, Urzodzenie nie było podłączane do telewizora. A próbowałem już rożnymi kabelkami obecnie podpięte jest kabelkiem 3.0 pod port 3.0(nie znam sie na nazwach ale pisze na końcówce "B")
    WD elements WD10JMVW - Odmowa dostępu do dysku (nie pokazuje pamięci) WD elements WD10JMVW - Odmowa dostępu do dysku (nie pokazuje pamięci) WD elements WD10JMVW - Odmowa dostępu do dysku (nie pokazuje pamięci)