Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: Toshiba 32L1334DG - Nieudana aktualizacja

06 Mar 2016 17:58 3201 8
  • Poziom 19  
    Witam,
    Spotkał mnie niestety następujący problem:
    Pobrałem oficjalną aktualizację do modelu 32L1334DG ze strony Toshiby, wrzuciłem plik na pendrive i przeprowadziłem aktualizację. Po restarcie TV niestety wpadł w coś w rodzaju bootloop'a - dioda stanu sieci naprzemiennie na czerwono i zielono. Po kilkunastu sekundach następuje reset telewizora.
    Próba wejścia w menu serwisowe (przycisk mute x 2 i source w TV) nie daje skutku. Wyłączenie TV na pół godziny z sieci elektrycznej nic nie zmienia.
    Czy istnieje rozwiązanie tego problemu bez pomocy serwisu? Jeśli serwis to czy możecie polecić serwis w Warszawie?
  • Poziom 1  
    Niestety mam to samo. A wynika to najprawdopodobniej z użycia klucza sformatowanego na FAT32. Po awarii doczytałem instrukcję procedure_of_downloading.pdf, a tam pisze, że należy użyć klucza sformatowanego na FAT lub FAT16.
    Niestety nie wiem co dalej zrobić z tym TV.
  • Poziom 19  
    W moim przypadku skończyło się na serwisie, naprawa kosztowała 280zł - wymieniona kość pamięci.
  • Poziom 12  
    witam prowadzę serwis rtv i po nieudanym fleszowaniu przez usb jedynym rozwiązaniem jest wgranie flesza do pamięci spi programatorem pamięci szeregowych w tym celu należy wlutować pamięć do programatora zaprogramować ją odpowiednim wsadem pamięci plik bin i ponownie wlutować do płyty sygnałowej telewizora może być pamięć spi uszkodzona też pozdrawiam
  • Moderator TV
    roki1460 napisał:
    należy wlutować pamięć do programatora zaprogramować ją odpowiednim wsadem pamięci

Ja tam używam podstawki, jest to zdecydowanie wygodniejsze :-?