Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Klawiatura się wyłącza po kilku sekundach

adam5530 06 Mar 2016 20:34 2115 3
    adam5530
    Level 9  
    Kupiłem klawiaturę Microsoft wired 200. Po kilku sekundach nieużytkowania klawiatury się wyłącza. Po wciśnięciu dowolnego klawisza się włącza ponownie. Nie wiem czy to jest wada fabryczna czy taka opcja jest w tej klawiaturze. I jeśli ten model tak ma że po kilku sekundach się wyłącza to czy da się tą opcję uśpienia klawiatury wyłączyć bo jest to irytujące.
    FoxTech
    Level 20  
    adam5530 wrote:
    Po kilku sekundach nieużytkowania klawiatury się wyłącza. Po wciśnięciu dowolnego klawisza się włącza ponownie.

Nie rozumiem problemu. w jaki sposób przewodowa klawiatura Ci się wyłącza?
    RADU23
    Moderator of Computers service
    Start- panel sterowania- opcje zasilania- zmień ustawienia planu- zmień zaawansowane ustawienia zasilania- ustawienia USB- ustawienie wstrzymania selektywnego USB- ustawienie- zmień na "wyłączone".
    Klawiatura się wyłącza po kilku sekundach
    adam5530
    Level 9  
    Ogólnie to używam USB HUB i przez HUBa był ten problem. Gdy podłączyłem klawiaturę pod port USB w laptopie to się klawiatura nie wyłącza. Jednak po kilku sekundach gasną w niej lampki od numlock czy capslock. Nie wiem czy to jakiś tryb oszczędzania energii, w końcu klawiatura nie jest jakoś prądożerna. Po wciśnięciu klawisza lampki się zapalają. Teraz podłączyłem pod HUBa i klawiatura też się nie wyłącza tylko lampki gasną.