Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Interfejs - Jaki interfejs do diagnostyki i programowania.

06 Mar 2016 21:29 3534 16
  • Poziom 8  
    Witam,poszukuje interfejsu do diagnostyki i programowania. Znalazłem Delphi DS150 i Multidiag Pro+. Jednak nie wiem czy te interfejsy nadają się do diagnostyki i programowania. Jakie wy polecanie interfejsy do diagnostyki i programowania ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Spec od samochodów
    Nie ma złotego sprzętu . Jak coś do wszystkiego to nie sprawdzi się zawsze i na wszystkim . Delphi ds150 robi przekłamania błędów . Sam ostatnio miałem taką sytuację że podawał błąd który nie występował i było całkiem co innego . Stwierdzone dopiero po ''właściwym '' sprzęcie . Za sprzęt który ogarnie więcej to kilka złotych trzeba wydać .
  • Poziom 8  
    Jaki sprzęt polecasz ??
  • Poziom 40  
    Co konkretnie chcesz robić, w jakich autach i ile masz do wydania?
  • Poziom 8  
    Chciałbym zdiagnozować moje auto set ibiza 2fl. Nie orientuje się w cenach, używał bym go tylko do mojego auta i nie chcę wydać za dużo, tak ok.600zł.
  • Poziom 40  
    Poszukaj pod hasłem VCDS lub VAS. Do diagnostyki twojego auta wystarczy w zupełności. Do kodowania także.
  • Poziom 8  
    Coś takiego by było http://xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Moderowany przez T5:

Link usunąłem.
    3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

• Poziom 40  
    Może być ale zauważ, że Sprzedaż wysyłkowa czyli z Chin. Ja osobiście wolał bym kupić z PL.
  • Poziom 8  
    Kurcze tylko to jest tylko do audi,seat, volkswagen i skoda, teraz tak myślę bo dam to ok.400zł i mam tylko te cztery marki. I chyba bym wolał chyba bardziej uniwersalny, ale tylko do samej diagnostyki. Jaki mógłbyś polecić interfejs do diagnostyki ? Taki może te które wymieniałem w pierwszym poście ? Przepraszam że tak kombinuję i mieszam ale nie wiem co wybrać, bo puki co nie zamierzam nic programować a fajnie było by mieć bardziej uniwersalne urządzenie.
  • Poziom 40  
    Może być Delphi. Co prawda przekłamuje czasami, tak jak już napisane ale za te pieniądze nic lepszego się nie dostanie.
  • Poziom 8  
    Jak wygląda Delphi przy Multidiag Pro+? Który jest lepszy ?
  • Poziom 40  
    Nie znam Multidiaga ale patrząc na ceny i wygląd to będzie to praktycznie to samo.
  • Poziom 8  
    A jakiś inny taki który by nie przekłamywał i był godny polecenia ?
  • Poziom 40  
    Nie te pieniądze albo serwisówka typu VCDS, VAS ale bez przesady z tymi przekłamaniami. Nie ma tragedii. Parę razy testowałem Delphi i z błędów wychwyciłem np. zamienione sondy w Scenicu.
  • Poziom 8  
    A jakie inne lepsze które znasz,mogą być droższe niż 600zł, jak będzie warto to wolę dołożyć i mieć coś pewnwgo.