Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC-BT48DAB brak parowania radia z iPhonem po zmianie ustawien

olgaoleszka 06 Mar 2016 21:56 945 0
  • #1 06 Mar 2016 21:56
    olgaoleszka
    Poziom 1  

Witam, wydaje mi sie ze temat jest nowy na forum jak i w calych googlach. Jesli sie myle wybaczcie to jest moj pierwszy post w zyciu :)
    Zaczne od opisania calej sytuacji...
    Po zamontowaniu nowego radia Kenwood KDC-BT48DAB bez problemu polaczylam sie z telefonem i korzystalam z niego z wielka przyjemnoscia- takze to nie jest problem typu "kobieto wes instrukcje i zrob to krok po kroku" :) otoz ta kobieta stwierdzila ze skoro sparowanie bylo takie latwe to bez problemu jadac (spieszac sie) na lotnisko w miedzyczasie rozlaczy(co nie bylo konieczne) swoj telefon i polaczy radio z innym telefonem czyli wlasciciela ktory mial sie opiekowac autem przez pare miesiecy...otoz na lotnisko dojechalam bez szfanku ale...zaden telefon juz nie byl polaczony z radiem i do dzis dzien zaden nie jest...dodam ze juz mi sie nie swieci symbol bluetootha na wyswietlaczu(zawsze sie swiecil bo zawsze byl polaczony z moim telefonem) jak paruje w telefonie i radju wyskakuja kody te same...w telefonie juz jest napisane "polaczono"po czym po sekundzie przeskakuje na "niepoloczono"i komunikat typu ze parowanie sie nie powiodlo sprawdz czy "radio" znajduje sie w poblizu i ma wlaczony bluetooth...blagam niech mi ktos powie co ja tam nabalaganilam i jak to posprzatac...dodam ze chcialam przywrocic radio do ustawien fabrycznych wiec wypielam akumulator ale niestety wszystko sie zresetowalo poza tym nieszczesnym bluetoothem...

4 0