Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Którą lodówkę wybrać ? Indesit LI8 FF1O S czy AMICA FK332.4FX ?

08 Mar 2016 09:33 1479 11
  • Poziom 5  
    Mam problem. Planuje kupić lodówkę. W oko wpadły mi dwie i nie wiem którą wybrać. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Oto lodówki:
    •Indesit LI8 FF1O S
    •AMICA FK332.4FX
    Którą markę ludzie najczęściej kupują ?
  • Poziom 5  
    Mógłby je ktoś porównać i wybrać tą którą sam by kupił.

Dodano po 4 [minuty]:

Cały czas czekam na odpowiedzi proszę o pomoc
  • Poziom 14  
    Optycznie Amica mi się bardziej podoba.
    Ja sam zaś wybrałem bosch'a w podobnym rozmiarze.
    Najważniejsze żeby była pokryta czymś co ogranicza wodoczność odcisków palców na drzwiach :)
  • Poziom 16  
    One praktycznie są na tych samych podzespołach,różnica co chcesz by widniało na dzwiach czy amica czy indesit.
  • Poziom 5  
    Którą wy byście wybrali amice czy indesit

Dodano po 3 [minuty]:

Chodzi mi też o to że w amice pisze że zamraża 12kg/24h, a w indesit 3kg/24h
    Czy to ma jakieś duże znaczenie w użytkowaniu

Dodano po 13 [minuty]:

Wacekgacek a ten panel na drzwiach indesit jest przydatny czy nie ?
  • Poziom 5  
    A która marka jest lepsza amica czy indesit, którą pan by wybrał ?
  • Poziom 9  
    Witam, ja polecam lodówkę Samsung RB31FERNBSA.

Wymiary tego sprzętu to 185 cm wysokości i 59 cm szerokości. Całkowita głębokość lodówki to: 66 cm. Pusta lodówka waży 65 kg. Gwarantuje to stabilność oraz sztywność konstrukcji. Lodówka oferuje pojemność do 206 l. Zużycie energii w przekroju rocznym oscyluje blisko wartości 172 kWh. Dzięki zastosowaniu technologii i odpowiednich komponentów, urządzenie otrzymało wysoką klasę energooszczędności A+++. Dodatkowo lodówka posiada własny zamrażalnik, którego pojemność to 98 l. Zdolność zamrażania została ustalona na około 13 kilogramów na dobę|kg/24h. Eksploatacja40 dB, to szacunkowa głośność pracy tego urządzenia.
  • Poziom 5  
    Chodzi mi o niedrogą lodówkę do 1500zł.
  • Poziom 9  
    Witam pozwolę sie podczepić.
    Szukam lodówki wys.max 170,szer. 60cm,glęb.60cm Nigdzie nie moge takiej dostać .Proszę o pomoc