Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dziwny przypadek z myszką. -

marycha99 08 Mar 2016 15:42 549 6
 • #1
  marycha99
  Level 2  
  Witam. otóż kilka dni temu moja stara mysz poległa przestał prawidłowo działać lewy przycisk, tak więc wybrałem się do sklepu i zakupiłem identyczną myszkę. Od czasu gdy włożyłem myszkę do kumputera w grach czy to na pulpicie mysz tak jakby sie zacina, Sprawdzałem też na starej myszce lecz tam też zaczeła się zacinać.wyjaśniam to na podstawie bardzo popularnej gry Counter Strike Global Offensive. Podczas strzelania mysz się zatnie i pomaga jedynie ponowne klikniecie tak samo jest na pulpicie czy stronce. próbowałem już kilku sposobów ale żaden nie pomugł. Mój system to Windows 7 32 bit. Zaaktualizowałem specialnie sterowniki lecz to też nic nie pomogło. Pozdrawiam
 • #3
  marycha99
  Level 2  
  Myszkę mam przewodową. Nazwa to : Tracer battle hero gunner. Dodam że wcześniejsza myszka dzialała bez zarzutów.
 • #4
  krzysiozak
  Level 39  
  Przetestuj obie myszki na innym komputerze.

  Ta gra:"Counter Strike Global Offensive" to gra internetowa?

  Czy w innych przypadkach [programach] też się zacina?

  Podaj całą konfigurację komputera, koledzy ocenią czy np., zasilacz nie jest z czarnej listy.
 • #5
  marycha99
  Level 2  
  Sprawdzałem na innych komputerach wszystko działa, tak gra jest internetowa lecz to ogólnie się zacina podczas przeglądania stron nawet przy zwykłym kopiowaniu. Wiadomo nie jest to cały czas ale często, co bardzo utrudnia korzystanie z komp. Jeśli chodzi o sprzet wszystko jest orginalne. Tak mi się zdaje że problem tkwi w sterownikach lecz ręki nie dam za to nie dam.
 • #7
  marycha99
  Level 2  
  Jednak pomyślałem i rozwiązałem błąd. skoro stało się to kilka dni temu to przywróciłem system. Dzięki za zainteresowanie.